2737
2739
عنوان

رابطه شوهرم با زن شوهر دار

5383 بازدید | 108 پست

تو پست دوم از اول میگم چی شده 

شوهر من از سه ماه بعد عقد با این خانم و خانم های دیگ در ارتباط بوده و من تازه فهمیدم یعنی بعد از ۴ سال 

مامان من یه دوست داره سالن زیبایی داره تو محل خودمون که محل مادرشوهرمم هست 

من ۶ ماه پیش اومدم قهر اونم به اصرار شوهرم که برو ولی همش گریه و زاری می‌کردم که دوسش دارم مامانم شروع کردم ختم که قرآن که هر چی خیر همون بشه 

روزی که تموم کرد این دوستش زنگ زد گفت دخترت قهره مامانم با تعجب گفت تو از کجا میدونی اونم زد زیر گریه که دامادت با شینیون کار من دوسته یه زن ۵۰ ساله شوهر دار 

اومده تو سالن یهو اسم شوهر منو آورده دوست مامانمم گفته چی کیو میگی عکسشو ببینم اونم نشون داده اینم گفته مگ زن نداره خجالت بکش اینم گفته مگ فقط منم اون ( یعنی شوهرم) اصلا زنگ نمیزنه من فقط زنگ می‌زنم‌ اونم میاد سرشم حسابی گرمه صد تا داره شوهر زنه هم همش ماموریته 

نگو اینا از اوایل عقد من ارتباط دارن دوست مامانمم میدونه خواسته اون اوایل بیاد بگ پشیمون شده فک کرده شیطنت آخرشه می‌خواد بیاد سر زندگیش مخصوصا که زنه گفته ما تموم کردیم ( سه سال پیش) اینم بیخیال شده بعد دوباره زنه ۴ ماه پیش سوتی داده

۲۱ سالم بود که خودشو خوانوادش با التماس اومدن خواستگاری خوشتیپ بود و خوش سرو زبون وضع باباشم عالی  فامیل نزدیکم بودن گفتن همه کار می‌کنیم واقعا هم کردن انقدر حرف عاشقانه زد و وعده داد تا قبول کردم 

ولی از سه ماه بعد عقد شروع کرد از هیکلم ایراد گرفتن منو فرستاد باشگاه اونایی که شوهر ایراد گیر دارن میفهمن چه حس بدیه تو باشگاه از دمبل ها متنفر بودم چون به خاطر خودم اونجا نبودم 

بعد منو فرستاد دماغمو عمل کردم بعد دوسال عروسی گرفتیم همه چی بدتر شد ۳ ماه یه بارم سمتم نمیومد این وسطا همش میگفت بیا جدا شیم منم عاشقش بودم مخالفت می‌کردم ۸ ماه بعد عروسی فهمیدم حشیش میکشه خواستم برم نداشت گفت ترک می‌کنم واقعا هم ترک کرد اما بازم رفت سراغش دیگ روحم مرده بود اما نمیتونستم خودمو بکشم بیرون از این زندگی 

تا این که چهار ماه پیش تو گوشیش دیدم راجع به دوست دخترش با دوستش حرف زده یه لحظه انگار قلبم یخ زد 

بهش گفتم زیر بار نرفت ولی گفت برو من آدم نیستم برو تا خوشبخت شی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید... انشالله ه ...

ول کن توام این وسط

جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
2738
درست نمیشه خودتو نجات بده تا زیگیل نگرفتی

با من ارتباطی نداشت عزیزم 

چهار ماه یه بار به زور من خر فکر می‌کردند مریضه دنبال درمان بودم 

البته خداروشکر چون پزشک قانونی گفت باکره ام 

۲۱ سالم بود که خودشو خوانوادش با التماس اومدن خواستگاری خوشتیپ بود و خوش سرو زبون وضع باباشم ع ...

ببین حتی دیگه یه لحظه با این لجن نمون طلاق بگیر از این آشغال 

درخواست دوستی رد میکنم 
2706