2733
2739
عنوان

عشقم مال یکی دیگه شده دارم جون میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 24 پست
دارم میمیرم بخدا همه وجودم بود اون😭😭

با همه وجود درکت میکنم

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم /فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم/اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد/ من و ساقی به هم تازیم و بنیادش براندازیم..........تو مبین اندر درختی یا به چاه/ تو مرا بین کین منم مفتاح راه......سر پنهان است اندر صد غلاف ** ظاهرش با توست و باطن بر خلاف‌‌🤍
عشقتون یک طرفه هس؟ یعنی فقط تو عاشقشی؟  باهم در رابطه نیسین؟ یا قبلا باهم بودین؟

قبلا بودیم ترکم کرد امیدوار بودم‌برگرده اما رفته تو رابطه دارم دق میکنم مال ی دختر دیگه شده 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قربون دل شکسته ات برم

منم تجربه کردم قبلا

خیلی تلخه😔💔🫂 میفهمم

فقط باید صبر کنی

صبر کردن برای همچین چیزی مثل مرگه

ولی مطمئن باش تقاصشو پس میده

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه
2728
قبلا بودیم ترکم کرد امیدوار بودم‌برگرده اما رفته تو رابطه دارم دق میکنم مال ی دختر دیگه شده 

😔🫂

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم /فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم/اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد/ من و ساقی به هم تازیم و بنیادش براندازیم..........تو مبین اندر درختی یا به چاه/ تو مرا بین کین منم مفتاح راه......سر پنهان است اندر صد غلاف ** ظاهرش با توست و باطن بر خلاف‌‌🤍
قربون دل شکسته ات برم منم تجربه کردم قبلا خیلی تلخه😔💔🫂 میفهمم فقط باید صبر کنی صبر کردن برای ...

ینی داره قربون صدقه دختره میره ینی رابطه شون عالیه ک دختره استوری عاشقی میزاره 

یاد یه متنی افتادم ، یه خانم ورزشکار تو پیجش نوشته بود اگه میخوای انتقام بگیری پیشرفت کن، اگه تورو نادیده گرفتن پیشرفت کن اگه خیانت کردن پیشرفت کن.

انقد خودتو داغون تر نکن دیگه پیج شونو چک نکن ول کن برن پی کارشون

تمرکزتو بزار رو خودت به جایی برس که اینجور پسرا ارزوشون باشه باهات باشن نه اینکه بخاطرشون گریه کنی

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
یاد یه متنی افتادم ، یه خانم ورزشکار تو پیجش نوشته بود اگه میخوای انتقام بگیری پیشرفت کن، اگه تورو ن ...

دوسش دارم خیلی طاقت ندارم شده برا یکی دیگه. شب و روز تو دلتنگی میسوزم بعد اون دختره داره باهاش حرف میزنه مال خودشه 

2740
دوسش دارم خیلی طاقت ندارم شده برا یکی دیگه. شب و روز تو دلتنگی میسوزم بعد اون دختره داره باهاش حرف م ...

عزیزم برا هیچ پسری غصه نخور منم این روزاتو گذروندم بخدا بهش برسی ازدواج کنی میفهمی اونی نبوده که تصورشو میکردی هییچ کسی مهمتراز خودت نیس تنها توصیم بهت اینه زندگیتو ارتقا بده الان بهترین فرصت های زندگیتو داری درس بخون کتاب بخوت ورزش کن یسال دیگه میبینی چقد رشد کردی

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼