2733
2739
عنوان

خواهرانم سوال دارم واقعا گیج شدم

118 بازدید | 17 پست

مدرسه دولتی بهتره یا غیر انتفاعی

همدان هستم 

برای پسرم مقطع اول دبستان

خواهشا بگین بچه هاتون چه مدرسه ای میرن راضی هستید یا نه واقعا ممنون میشم 

من میگم دولتی اگه خودت باسوادی و با بچه کار کنی در کنار معلم......ولی از بابت امکانات و چاپ کردن کارپوشه و مقش زیادی بچه کلاس اول با تکلیف زیادی باز از درس زده میشه میگم برو غیرانتفاعی چون دیدم بعصی از خانواده ها کار کشیدن زیادی براشون مهمه....من دخترم دولتی بوده از همه بچه های فامیل که غیر انتفاعی بوده الان بالاتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم قبلا موافق مدرسه دولتی بودم ولی واقعا  الان دیگه مدارس دولتی خوب نیستن....اگه برای شهریه زیاد به زحمت نمیوفتی حتما بزار غیرانتفایی...ولی اینم بدون از اول بزاری غیرانتفایی دیگه تا آخر باید بزاری...اگه شرایط مالی طوری نیست که تا آخر دبیرستان بفرستی غیرانتفایی همون بزار دولتی خوب.‌.

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم دعا کنید🤲🙏❤ 
2731
من خودم قبلا موافق مدرسه دولتی بودم ولی واقعا  الان دیگه مدارس دولتی خوب نیستن....اگه برای شهری ...

شهریه غیر انتفاعی اطرافم ۴۰ تومنه برای کلاس اول 

یسری گفتن دبستان بذار دولتی از شیشم بذار غیر انتفاعی نمیدونم چیکار کنم

برای دبستان مدرسه معمولی چون خودتم میتونی نظارت کنی اما باقیش حتما غیر انتفاعی بهتره برای پایه ششم هم بزاری غیر انتفاعی   دبستان که میزاری غیر انتفاعی شاید ۲۰ درصد تدریس بهتر باشه اما بچه از نطر شخصیتی خیلی ضعیف بار میاد بزار مدرسه معمولی که در کنار بچه های عادی شخصیتش شکل بگیره از نظر روانی قوی و توانمند باشه    بچه های غیر انتفاعی چند دسته هستند بچه پولدارهای لوس خودخواه  یا  بچه های خنگ پولدار   یا بچه های عادی که پدر و مادر ها فکر میکنن بزارن غیرانتفاعی که پیشرفت کنن  درصد کمی هم بچه پولدارهای مودب  خب  طبیعیه چون هنوز بچه شخصیتش شکل نگرفته اون دو دسته اول روش تاثیر بزارن اما کلاس ششم به بعد بچه خوب و بد رو میفهمه درست وعلط تربیتش شکل گرفته تاثیر پذیریش از جمع کمتر میشه   بعدم شهر همدان ی شهره با بافت تغریبا یکسان محله بالا و پایینش اونقدر تفاوت تربیتی ندارن مثل باقی شهر ها به خاطر همین مدارس عادیش نباید خیلی نگرانی داشته باشه 

برای دبستان مدرسه معمولی چون خودتم میتونی نظارت کنی اما باقیش حتما غیر انتفاعی بهتره برای پایه ششم ه ...

بسیار بسیار ممنونم 

تو شهر ما مدارس دولتی فقط دوتاش خیلی خوبه که یکیش شاهده که باید سهمیه داشته باشی و ما نداریم 

دسگری دستغیب که تو محدودم نیست مجبورم با کدپستی دوست همسرم اجاره نامه بنویسم اونجا ثبت نام کنم بقیه غیر انتفاعی ان  و دولتی ضعیف هستن

بسیار بسیار ممنونم  تو شهر ما مدارس دولتی فقط دوتاش خیلی خوبه که یکیش شاهده که باید سهمیه داشت ...

قبلا شاهد آزمون ورودی داشت و شهریه می‌گرفت از بچه های معمولی ببین نمیتونی ثبت نامش کنی شاهد از باقی مدارس محیط بهتری داره از هر نطر از غیر انتفاعی بهتره  حتما ی سر برو شاهد مدیرش رو ببین و باهاش حرف بزن 

2738
بسیار بسیار ممنونم  تو شهر ما مدارس دولتی فقط دوتاش خیلی خوبه که یکیش شاهده که باید سهمیه داشت ...

واسه شاهد اگه آشنا جور کنید میتونید ببرید

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
قبلا شاهد آزمون ورودی داشت و شهریه می‌گرفت از بچه های معمولی ببین نمیتونی ثبت نامش کنی شاهد از باقی ...

از کی شاهد آزمون ورودی میگیره؟

کلا من ندیدم شاهد آزمون ورودی بگیره 

یکیم من راهنمایی خودم تو شاهد خوندم با اینکه سهمیه داشتم ولی شهریه میدادیم کامل

فقط بچه های شهید شهریه نمیدن

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
از کی شاهد آزمون ورودی میگیره؟ کلا من ندیدم شاهد آزمون ورودی بگیره  یکیم من راهنمایی خودم تو ...

برای افراد معمولی چند سال پیش آزمون ورودی داشت و شهریه می‌گرفت تعداد قبولی خیلی کم بود اما پذیرش داشت   باقی هم بر اساس درصدی که داشتن شهریه میدادن 

من خودم موافق مدرسه غیر انتفاعی هستم

البته هر غیر انتفاعی نه 

یه سری مدارس واااقعا خوبن،منظورم اونه 

مثلا یه غیر انتفاعی هست بچه هاش به شدت بی تربیت

یه غیر انتفاعی هست که اسم درآورده و عالیه 

ولی مدرسه دولتی الان دیگه مثل قدیم نیست،زمان ما پر از بچه های باشخصیت و درس خون و... بود 

مگر اینکه دولتی خیلی خوب ثبت نام کنی بچت رو 

برای افراد معمولی چند سال پیش آزمون ورودی داشت و شهریه می‌گرفت تعداد قبولی خیلی کم بود اما پذیرش داش ...

عع من نمیدونستم آزمون ورودی میگیره 

عع من نمیدونستم آزمون ورودی میگیره 

میگم می‌گرفته الانو نمیدونم    از اون عجیب تر غیر انتفاعی ها بچه های تحت پوشش کمیته امداد رو ثبت نام میکنن کمیته امداد هم تا قرون آخرش رو از اون صدقه هایی که مردم دلشون میسوزه میدن پرداخت میکنن  یکی  از مدیرای عیر انتفاعی رو می‌شناختم میرفت مدارس پایین شهر بچه های درسخوان تحت پوشش کمیته امداد رو پیدا می‌کرد مادرشو مجبور می‌کرد بیاره غیر انتفاعی ثبت نام کنه میگفت اینا خوبن پولشون نقده بچه های عادی باید به زور از پدر مادرشون پول بگیریم   اونوقت فکر کن اون بچه با لباس کهنه و شکم گرسنه چقدر سرخورده می‌شد بین بچه های عیرانتفاعی و با چه شخصیت تخریب شده ای بزرگ می‌شد 

2706