2737
2734

سلام عزیزا

خداروشکر خیلی دوستم داره مادرش برای منو خانواده ام کادو قبلا فرستاده بود

بهم گفته برو جمعه مادرم ببینتت با مادرم می‌خوام برم

استرس دارم دیشب معده درد داشتم الان دل‌درد دست و پام یخ کرده چطور برخورد و رفتاری داشته باشم؟ می‌خوام دستاشو ببوسم😅😁بخدا آنقدر التماس خدا میکنم دعا میکنم چله گرفتیم تا بهش برسیم نگام کنه باهام حرف بزنه قربون خدا برم صدامو شنید گریه هامو دید

از یه طرف هم یک هفته نه پیام میده نه زنگ نمیزنه قبلش هم کلا خبری ازش نبود آنقدر که مغروره

بهش گفتم برم و مادرتون بپسنده چی؟ گفت مادرم خیلی رکه اگه خوشش بیاد بهم میگه خوشم اومده بفکرش باش اگر هم نیاد میگه نه دیگه خیلی مامانم رکه

خدایا یعنی میشه جمعه مادرش عاشقم بشه از من خوشش بیاد🥲

از خدا میخوام تو همین عید و ماه رمضون خواستگاریم باشه و الهی همههههههههههه به عشق هاشون برسن خوشبخت باشن و شاد و سلامت

توروخدا از ته دل و قلبتون برام دعا کنید الله پشت و پناهتون باشه

اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ💚🌿 " یا الله "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستید؟ دستشو نبوس سبک نکن خودتو

نه دوست نیستیم کراشمه آنقدر تلاش کردم تا به چشمش بیام و اونم الان خوشش اومده و دوستم داره

برای ازدواج میخواد

گفتم خب مادرش سنش بالاست دستشو ببوسم تا زود منو بگیره برا پسرش😂😂😂

2731

عزیزم اینقدر هیجانی برخورد نکن،میدونم الان خیلی خوشحالی،ولی کاری نکن که بعدها به خودت بدو بیراه بگی..

خوده واقعیت باش،اونا باید دستای تورو ببوسن که میخوای عروسشون بشی..

خودتو سبک نکنی هااااا

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
عزیزم تو این مرحله دست بوسی یعنی خودشیرینی

گفتم تا ب پسرش بگه بوسیده خوشش بیاد احترام مادرمو داره

عزیزم اینقدر هیجانی برخورد نکن،میدونم الان خیلی خوشحالی،ولی کاری نکن که بعدها به خودت بدو بیراه بگی. ...

چشم عزیزم

ممنونم که راهنماییم میکنید خدا خیرتون بده

پس چیکار کنم چی بگم چه برخوردی داشته باشم به دلش بشینم

نگرانم

انگار پاهام تو قطب جنوبه عصبی شدم هیچوقت اینطوری نبودم 

2738
گفتم تا ب پسرش بگه بوسیده خوشش بیاد احترام مادرمو داره

نه اصلا این کارو نکن

خیلی سنگین درعین حال خوش برخورد باش

قیافه نگیر اخم نکن لبخند بزن اما نیشت باز نباشه یا بلند بخندی

دست بده و حالشون بپرس کافیه

عزیزم اینقدر هیجانی برخورد نکن،میدونم الان خیلی خوشحالی،ولی کاری نکن که بعدها به خودت بدو بیراه بگی. ...

میگم روبوسی هم نکنم فقط دست بدم خوبه؟

نه اصلا این کارو نکن خیلی سنگین درعین حال خوش برخورد باش قیافه نگیر اخم نکن لبخند بزن اما نیشت باز ...

خیلی ممنونم از راهنمایی مفید و عالی برام لطفا دعا کن خوشش بیاد

سنش هم کم نیست من ۲۰ سالمه اون ۳۰ سالشه

چشم عزیزم ممنونم که راهنماییم میکنید خدا خیرتون بده پس چیکار کنم چی بگم چه برخوردی داشته باشم به د ...

محبت و احترام کلامی کافیه،خواهش میکنم دست بوسی نکنی هااااااا فکر نکن ببوسی میگه واااای چه دختر خوبی همینو میگیرم برای پسرم😁🫠

تر و تمیز باشی و لباس مناسب بپوشی خوب برخورد کنی کافیه،یه آرایش ملایم هم داشته باش،دعا میکنم هرچی صلاحته و باهاش ذوق میکنی همون برات اتفاق بیوفته❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
میگم روبوسی هم نکنم فقط دست بدم خوبه؟

دست بده،اگه دیدی خودش میخواد روبوسی کنه تو هم اقدام کن،۳تا بوس کافیه😁۴تا نکنی ها...اگه اقدام نکرد که همون دست کافیه آخه برخورد اولتونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
محبت و احترام کلامی کافیه،خواهش میکنم دست بوسی نکنی هااااااا فکر نکن ببوسی میگه واااای چه دختر خوبی ...

ممنونم عزیززززز مهربونم الهی هرچی از خدا میخوای و به صلاحته بهت بده همیشه خوشبخت شاد و سلامت و تندرست باشی در کنار عزیزات

نه نمیبوسم دیگه😅😂

بنظرت منو میپسنده؟ خوشش میاد؟ حسم میگه درکم میکنید چه حالی دارم🥺

دست بده،اگه دیدی خودش میخواد روبوسی کنه تو هم اقدام کن،۳تا بوس کافیه😁۴تا نکنی ها...اگه اقدام نکرد ک ...

آره مهربونم درست میگی چشم

2706