2733
2734

اگه تنهایی یا با شوهرم بریم بیرون وقتی برگردیم میبینم که اخماشون توهمه🫤🫤🫤گوشی مادرشوهرم خراب شده بود برادرشوهر زرنگم داده تعمیر دیشب قرار بود تحویل بگیرن زنگ زده ه شوهرم برو گوشی مامانو بگیر چون قراره پول بدن شوهرمن باید بره 🫤🫤🫤منم گفتم داداشت عجیب زرنگه گف غلط میکنه نمیگیرم 

پدرشوهرم دارم ها اونم نمیره بگیره مادرشوهرم هوس دوغ میکنه زنگ میزنن به شوهر من بیا برو برا مادرت دوغ بگیر انگار زن اینه منم دیگه نمیزارم هرموقع بریم‌بیرون برگردیم اخمای همشون تو همه انتظار دارن همش تو خونه باشیم منم کل روز بیرونم مادرشوهرم خیلی وقتا دیوونه میشه😂😂😂

فکر کنم منم در اینده طبقه بالا باشم😂

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری واقعیتا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین ۱مطلب بهت بگم خیالت راحت

هرچی بیشترحرصشون رودربیاری هم عزیزتری هم بهت بیشترخوش میگذره😁😂🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

یا اگه رفت با احترام بگه هزینه اشو حساب کنید برای تحویل میرم 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2738

انتظار دارن باهم برید که اخماشون تو همه البته که توقع بیجاییه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
ببین ۱مطلب بهت بگم خیالت راحت هرچی بیشترحرصشون رودربیاری هم عزیزتری هم بهت بیشترخوش میگذره😁😂🤣🤣

من حرصشون درآوردم و البته جدا می‌شینم ولی عزیز نشدم براشون تازه سلیطه میشناسن منو 

من حرصشون درآوردم و البته جدا می‌شینم ولی عزیز نشدم براشون تازه سلیطه میشناسن منو 

😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

ببین پاچه خواری هم بکنیم کلاماعروساسلیطه وبدیم

پس بدباشیم حداقل دلمون خنک که میشه😜😜🤪🤪

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2706