2733
2739

ن بابامگ نهایی الکیه

نهایی کنکور تشریحیه

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا شبه نهایی چیکار می‌کنی؟ 

دخترکی هجده ساله محکوم به جوانی و محکوم به عشق همسر . ادم های این شهر اسکیت های دخترک را جرم ولی اسکیت های پسر ۲۹ ساله را مهارت و حرفه میدانند عدالتتان این بود؟من و شما پناه اهالی نی نی سایتیم برعکس همتون کاری به راست و دروغش ندارم هم گناهش پای خودشه هم قاضیش یکی دیگس وظیفم راهنماییه :). لطفاً غلط املایی نگیر .کاربر olllll خواهرمه
2728
خب روزا بخابم شبا بخونم😂💔

رشتت چیه چندمی ؟ 

دخترکی هجده ساله محکوم به جوانی و محکوم به عشق همسر . ادم های این شهر اسکیت های دخترک را جرم ولی اسکیت های پسر ۲۹ ساله را مهارت و حرفه میدانند عدالتتان این بود؟من و شما پناه اهالی نی نی سایتیم برعکس همتون کاری به راست و دروغش ندارم هم گناهش پای خودشه هم قاضیش یکی دیگس وظیفم راهنماییه :). لطفاً غلط املایی نگیر .کاربر olllll خواهرمه
نمیرم تاثیری نداره

مثلن تو همون مدرسه خودتون برگذار میشه یا باید برید جای دیگه ؟ 

2738

مغز انسان روز بازده بهتري داره

و اينكه هر ادمي متفاوته شايد شب بخوني خوب باشه 

و مورد اخر نهايي سخته بايد خط به خط گوشه به گوشه كتابت رو بخوني 

مثلا يه بيت شعر از تمرينهاي كتاب ميدن ميگن شاعرش كيه يا ميگن لقب شاعر رو بگو

پس هروقت ميخوني دقيق بخون و وقت بذار