2737
2739

سلام دوستان ،من چله یاسین گرفته بودم و همونطور که گفتم اگه لایق باشم تا آخرش واسه شما میخونم و تموم میکنم چله رو من نذر نمک و نذر های دیگه و کارای دیگم کردم دیروز به طرز خیلی بدی فهمیدم به نیتم نمیرسم شاید بیاید بگید خوب مصلحت نبوده ولی دوستان عزیز واسه من هیچ وقت مصلحت نبوده و نشده یک بار دوبار شه بار همیشه ،من هنوزم عاشق خدام درست مث یه عشق یک طرفه میاید مگید خدا دوستت داره باشه ولی این دوست داشتت نیس ،سرتونو بیش از این درد نمیارم مرسی این مدت کنارم بودین واسه همه حاجت دارای سایت تا ۴۰ روز چله دعا میکنم ولی تاپیک در این مورد دیگه نمیزنم ،انشاالله شما مثل من از خدا و کمکش ناامید نشین کاش دست خالی از شب ببداریاتون از گریه هاتوک برنگردید خدا نه تنها حاجتمو روا نکرد که خوار و خفیف و داغونم کرد نه الان کلا از بچگی همینطور بهم لطف داشت من ولی بازم دعا کردم و کف دستگ گذاشت ،همینجا ازش از ته دل میخوام آخرین خواستمه همین روزا به شکلی که زجر نکشم تموم کنه زندگیمو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ابجی اینطوری نگو😭

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای...
2738
دعام کن بمیرم شاید خدا گوش داد

آبجی این چه دعایی هست اخه اینطوری نکن ناراحت میشم واقعا 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای...

خدا بزرگه درست میشه ان شالله .آرزوی مرگ خودش گناهه .توکل توکل توکل کن.عزیزم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان الله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده بحق حضرت فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2706