2737
2734
عنوان

پیشنهادتون برای وابسته کردن یه مرد چیه؟بگین همه استفاده کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 25 پست

مرد به نظر من ،خونه تمیز ،بوی خوب از خونه 

بوی خوب از همسر ،تمیزی ومربت بودن همسر 

وقتی از سرکار میاد خونه به جای غر زدن از همه کس و همه چیز یهاب پرتغالی یه لیوان آب اصن بزار جلوش وحال واحوال کن و دیگ بعدش به خودتون مربوطه استراحت ،یه دوش اب گرم ،یا غذا یا اوقاتتون رو یه جوری سپری کنید 

و ازش نظر خواستن توی ایجاد رابطه (زناشویی) بگو مثلا چی دوست داری چه مدلی سعی کن فانتزیاشو اجرا کنی و...

گشت وگذار 

مثلا خودم خب ساعت۲شب بهم میگ پایه ای بزنیم بیرون میگم اره و... یا گاهی میگ حس میکنم دوست دخترمی اینقدر خوب پایه ای باهام همون روزای اول گفتیم رفیق همیم ،بعد همدم بعد هم راز و بعد همسرهمدیگه ملاکمونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی بگم والا شما تجربش رو داری یچیزی میدونی حتما!ولی کاش راهی بود!واقعا ما دخترا خیلی ساده این که با ...

من بر اساس ی رابطه دو ساله میگم ک هیچ وابستگی ب وجود نیومد دیگه وای ب حال چند ماه بعضیا جوری نشون میدن که عاشقن و وابستع هر وقت حوصلشون سر رفت میرن بعضیا هم اصلا نشون نمیدن ولی طرف و دوست دارن سخته درکشون

2738

خودت باش اصول انسان بودن رو رعایت کن قرارنیست چون اون میخواد خودتو تغییربدی بگرد یکی شبیه خودت که باهات اوکی هست پیداکن.مثلا من چادریم  یه مردبگه چادرتو بردار چون میخوام وابستم بشه بایدبردارم؟یابرعکس مثل شوهرم دوست داشت ببخشیدزنش شبیه زنهای خیابونی بیادبیرون من بایددل به دلش میدادم ؟

انتخاب درست در انتخاب همسر اولین قدم اش هست

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع .