2737
2739

سلام من ۱ ساله ازدواج کردم عموی همسرم دوست داشته ک دخترش رو ب همسرم بده قصدش این کار بوده اما همسر من دخترش رو نخاسته . حالا من میدونم چششون دنبال زندگی منه . حسودی میکنن . ثابت شده برام نگید ک اثر فکر خیاله ن بخدا میدونم حسودن‌ الان یکی دوهفته هست ک توی اتاق خابمون . انگار یکی هست میدونید ک چی میگم منظورم کدوم موجود اسمشو نمیارم حالا . بعد صدای نفسش میپیچچه توگوشمون بعضی موقع روزی ی بار بعضی موقع می‌بینید چند روز نیست بعد دوباره صداش میاد بنظرتون طلسمم نکردن گ زندگیم خراب ش حالا ی چیز دیگم هست یا فکر الکیه شایدم واقعی  هروقت ک باهمسرم جر بحث میکنیم ناخود آگاه ب اتاق کشیده میشیم . و اونجا دعوا شدید تر میش دست خدمون نیس حالا شاید این فکر الکی خدمه نمیدونم واقعا ولس نفس کشیدن حسودی کردنو میدونم واقعی واقعیییی چیکارکنمممم

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صلوات بفرست دور تا دور خونتون سر که بریز ‌یا آب تمیز میگن از بین میبره شب هم سوره بقره گوش نکن

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
توی تاپیکم هست که باید چیکار کنی

مرسی

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
اسفند زیاد دود کن تو اتاقت قرآن بذار  تختت رو به آینس؟؟

تخت من هست مگه باشه چی میشه؟

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2740

قرآن تو خونه پخش کن

حداقل روزی ۵۰ آیه

با وضو چهار گوشه خونه نمک بریز هر گوشه یکی از سوره های ۴ قل رو بخون

استخاره قرآن باز کن

سنجاق قفلی بسته هم تو خونه نباشه یا هر چیز گره کرده ای

انشاالله ک باطل میشه

پیش دعا نویس نرو. آیه 33سوره الرحمن رو هفتاد بار به آب بخون تو آب و غذاتون یکم بریز چهار گوشه خونه بپاش. و دعای حرزابی دجانه چنتا بخر تو خونت و زیر بالشتت بذار

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
اسفند زیاد دود کن تو اتاقت قرآن بذار  تختت رو به آینس؟؟

ننن ولیییی چند وقت پیش تنها خونه بودم رفتن چلو آیینه خاستم آرایش کنم برم بیرون یهو همون صدا نفس ک میگم وقیقاااااا پشت گوشم بودااااا جوری ک فشارم از ترس افتاد بزور خدمو رسوند م پیش گوشیم ک زنگ بزنم مادر شوهرم بیاد پیشم

صلوات بفرست دور تا دور خونتون سر که بریز ‌یا آب تمیز میگن از بین میبره شب هم سوره بقره گوش نکن

سراه بائو تمیز باشه یا سرکه ترشی هم میش 

2706