2733
2734

یادم نمی ره دوران نوجوانیم رو چقدر تلخ کردن با استرس کنکور و توقعات بیجاشون 

تا می نشستس حرف کنکور میاوردن وسط 

خیلی اذیتم کردن خیلییییییی

که من با کلی درد و زخم روحی روانی جلوشون وایستادم و رفتم رشته مورد نظرم 

هنوزم که هنوزه تحقیر می کنن که چرا رفتی مهندسی تو ارزشت خیلی کمه 

احساس تهی بودن به ادم می دن 

تا اینکه الان تا می شینی می گن شوهر نکردی 

چرا ازدواج نمی کنی 

مادر بزرگم خودش دختر پسرش هنوز داماد نشدن زورش رسیده به من 

می گه مردم نوه هاشون ازدواج کردن نتیجه دارن فلانی نتیجه داره 

یه ثانیه که می ری کنارشون پر از درد ذهنی می کننت و میای خونه 

دلم می خواد همه تابوهاشون بشکنم 

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 

ساکت نشو و به رخشون بکش. خیلی محترمانه جوابشونو بده و بگو علاقه و انتخاب من توی زندگی شما سودی ایجاد نمیکنه که انقدر پیگیر هستید. بگو اگه نگران حال منید خانواده ام هستن و میتونن کمکم کنن. به مشاوره کسی نیازی ندارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند بار جوابشونو بده دیگه حتی جرعت نمیکنن جلوت حرف بزنن

هر وقت جلوشون وایستادم با یه دختره سلیطه و بدکاره مقایسم کردن 

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی