2737
2739
عنوان

خودکشی و ازدواج با مرد ۴۰ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1924 بازدید | 91 پست
این اقا متاسب ازدواج دوم با یه زن بیوه یا مطلقه بی پناه داغوون هست گلم 

بی پناه ک هستم...خونه بابام دیگ انگار جایی برام نیس شرایط کار و تحصیل ندارم...توی این شهرم مورد خوب برام نیس..نچ منم خودکشی کردم خبرش همه جا پیچیده...برام تو این شهر چن تا عقب مونده اوردن!!! فک کردن چون اینکارو کردم دیگ خر محضم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی اومدن خاستگاری ...برادرزادش زنگ زده ک پوشک اون بچه برادرشو بخره!!! من ترسیدم ..بهم زدم اون موقع ...

سلام وضع مالی خانوادش خوب نیست . اول خودت و درمان کن 

بعدش وقتی خونه و ماشین و شغل خوب داره چه اشکال داره به اونا هم بده همین که دست و دلبازی خوبه 

ولی چرا از شما خواستگاری کرده به خاطر اختلاف سنی میگم

2731
دقیقا حرفی ک زدی درسته  شوهر منم ۳۵سالگی ازدواج هیچ پس اندازی نداش همش خرج خانوادش خودش گف بعد ...

چقدر سخت 😥😥

من واقعا خودم به شخصه آدمی نیستم که بگم به خانواده ش نباید کمک کنه ، اما الان اوضاع اقتصادی طوری شده اکثرا به همون زندگی خودشون نمی رسن چه برسه کمک 

این اقا متاسب ازدواج دوم با یه زن بیوه یا مطلقه بی پناه داغوون هست گلم 

چرا اینجوری باشه اصلا اونجوری نیست مردی هست که هم از خودش خونه داره هم ماشین اونم تو این اوضاع جامعه مجردم هست چجوری زنایی با دوتا بچه یا مطلقه و بیوه خودشون به یه پسر مجرد بندازن خوبه رو سرش آوار بشن ولی مرد مجرد حق نداره ازدواج کنه با یه مورد خوب این دختر خانم خودشون هم باید اول خودش درمان کنه به فکر حال روحیش باشه نه این که بره ازدواج کنه یکی دیگه هم درگیر کنه درکنار خودش اونم بدبخت کنه

2740

ازدواجت با اون احمقانس به این فکر کن چندسال دیگه تو توی اوج جوونی و سرزنده بودن هستی و اون داره وارد ۵۰ سالگی میشه دو دنیای متفاوت دو نگاه متفاوت دو دهه متفاوت

ازدواج کن بلاگر شو،مثل لادن و سید علی😅🤣🤣🤣

شوخی کردم

فقط مراقب باشه از چاله نیفتی تو چاه

گاهی تااخر عمر مجرد بودن بهتر از خیلی ازدواجاس

چشاتو باز کن که پشیمون نشی

حتما از مشاور کمک بگیر

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤
مگه مجبوری بااین سن کمت بایه آقای ۴۰ساله ازدواج کنی؟هرچندطرف خوب باشه عزیزم 

وقتی مورد خوب برام نیس!! چکار کنم..خودمم اگر شغلی داشتم یا ادامه تحصیل میتونستم بدم قبولش نمیکردم...اخه منو با این داروی اعصاب کسی قبول نمیکنه فک کنم..حداقل توی شهر خودمون بخدا عقب مونده میاد برام یا خاستگارام درامد ندارن

..این اقا وضعش خوبه حداقل ...خودمم ردش کردم قبلا ولی بعد خودکشیم دیگ انقد خانوادم اصرار میکنن من میگم برم راحت شم..اینجا اضافیم انگار

متاسفم برای شرایطی که پیش اومده برات🌸

ولی چرا ملاکت اینه که با یکی ازدواج کنی که طلاقت نده؟ مهم نیست تو اون زندگی چ اتفاقاتی بیوفته؟ هر کسی ممکن یه گذشته ای داشت باشه  حس میکنم این طرز فکرت بخاطر حرفای خانوادته ک ممکته کسی پیدا نشه بگیرتت.!   حال خودتو بهتر کن ازدواج چاره کار نیست  یه کاری رو شروع کن دانشگاه برو  ازین حال و هوا در بیا   توکلت ب خدا باشه  حتا اگه شرایط توم این نبود  ۱۶ سال اختلاف سنی خودش یه نکته منفی واسه این ازدواج   تقریبا دو دهه اختلاف نظر وجود داره که خیلیه

2706