2733
2739
عنوان

صب رسیدیم خونه مامانم اینا الان

1286 بازدید | 31 پست

چون بابام با ازدواجمون مخالف بود دیگ از زمان عروسی ینی چن ماهه تاالان ارتباطی نداشتیم باهم، دیگ تصمیم گرفتیم بزاریم عید بیایم خونشون

امروز صب رسیدیم رفتار مامانم خوب بود احترام و همه چیش اما بابام یه سلام و احوالپرسی سرد با شوهرمم مث غریبه ها برخورد کرد از صبحم زده بیرون هنو برنگشته 

چیکارکنم بنظرتون بمونیم خونشون یا برگردیم؟

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بمون بزار بابات برگرده باهاش منطقی حرف بزن بغلش کن بگو میدونم نگرانم بودی ولی من الان خوشبختم

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.
2728
شوهرت ک رفده پس برگرد

ن شوهرم هست 

بابام رفته بیرون برنگشته 🤦🏻‍♀️

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)
2738
یکی دو روز بمونید...بذار باباتم بیشتر در جریان اخلاقای خوب شوهرت قرار بگیره

شوهرم خیلی خوب برخورد کرد حتی دستشونم بوسید ولی بابام مث‌غریبه ها رفتارکرد

بمونید  با بابات تنها حرف بزن زبون بریز از دلش دربیار تا هم از دلش درنیومده برنگرد

خیلی بهم برخورد وقتی دیدم شوهرم چقد خوب باهاش برخورد کرد اما بابام بی محلی کرد واقعا بدم اومد الان بغضم گرفته جلوشوهرم مجبورم تحمل کنم

بمون و حتما تو تنهایی با بابات صحبت کن  دیگه باید بپذیره ازدواج کردی

من بیبی ام زدم مثبت شد نمیدونم الان این قضیه رو هم چطوری بگم ،مطمعنم بگم رفتار بدی میکنه ک چن ماهه رفتی بچه شکم برگشتی و بازم مکافات شروع میشه واقعا از صب مث‌غریبه ها باهامون رفتارشد

2706