2733
2734

تو دوران دوستی رابطه ج.نسی به هیچ وجه درست نیس اصلا نکن اینکارو احساسی فکر نکن

من خودم هفت سال با شوهرم دوست بودم ولی رابطه ج..نسی نداشتیم

شاید شما به هر دلیلی جدا بشید یا اتفاقی بیفته بعدش میخوایید چیکار کنی؟

حماقت نکن اصلا

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چون ی عده هولن مریضن بیماری دارن میگیری . ضربه روحی میخوری یروز وجدانت خاب و خوراک نمیزاره واست 

جز این جامعه ایی جامعه هم از ی عده مردم بی عقل تشکیل شده بعدا نگاهاشون حرفاشون نیش میشه میره تو روحت بی حدو مرزی بی بندوباری تهش میگن کثیفه چندشه باید توی هرچیزی ی سری چارچوب و قانون داشت 

دختری با روح بنفش💜 ARMY 2025
شما راحت خودت در اختیار گذاشتی هنوز خیلی وقت هست برای این جور رابطه ها  کسی ک طرفش بخواد او ...

کی گفته همه چی تو بغل هم رفتن و سکسه ؟؟ مگه شما تو رابطه مایی و میبینی که همه چی سکسه؟؟ ما درس میخونیم یا هم تفریح میکنیم باهم کار میکنیم باهم ...و اونم بخشی از رابطمونه...چون چیز طبیعیه چون نیاز داریم ...قصدمونم اردواجه اما مگه با شرایط اقتصادی که اخوندای از خدا بیخبر حکومتی درست کردن میشه ازدواج کرد ؟؟...من تعهد و تو ازدواج نمی‌بینم من همین الانشم بهش متعهدم و حالمون با هم خوبه 

2731

رابطه روال شناخت رو از بین میبره همه چیز هورمونی و هیجانی میشه نمیذاره درست تصمیم بگیریم 

بعدشم از نظر فیزیولوژی زن بعد چندبار رابطه وابسته مرد میشه اما مرد اگه قبلش نسبت به زن حس نداشته باشه با هزار بار رابطه هم احساس درش به وجود نمیاد

منم با دوس پسرم رابطع دارم ...اما اومده خاستگاریم مشکل اون دخترا اینه که طرفشونوخنمیشناسن نمی‌فهمن ک ...

درست یا غلط خود شخص تشخیص میده ولی من حتی تو عقد هم رابطه نداشتم گفتم عروسی چون ممکته خدایی نکرده اختلافی پیش بیاد چیزی بشه ولی اگر دختر باشی راحت اسمشو خط میزنن حالل دوست پسرم که جایی خودش داره شاید خانوادش قبول نگردن شاید خودش نخواست بدون تعهد مشکلاتش که فروانه من به طرفم اطمینان اعتماد دارم قابل قبول نیست چون هزاران تفر اطمینان داشتن شکست خوردن 

تو دوران عقد منظورته یا دوستی؟  والا من عقدم دلم میخاد یکم شیطونی داشته باشیم منتهی جا نداریم ...

روبوسی چیه 😑😑😑🤣🤣🤣🤣

ما عقدیم هر جا میریم مهمونی یا شوهرم میاد خونمون  رفتنی دست میده سرم بوس میکنه 

بابام یجور نگاه میکنه ها😂😂😂😂

حالا طفلک در جریان نیس ما قبل ازدواج هفت هشت سال دوست بودیم..🤡😂

کی گفته همه چی تو بغل هم رفتن و سکسه ؟؟ مگه شما تو رابطه مایی و میبینی که همه چی سکسه؟؟ ما درس میخون ...

ان شالله ک در آینده ولت نکنه این کامنت منو یادت نره..چون راحت رایگان داره زندگی می‌کنه بدون هیچ مسولیتی بدون هیچ مهریه ای راحت داره ........

خدا کمکت کنه 

2738
از نظر من هیچ اشکالی نداره،مهم احساس علاقه،اعتماد،ثبات و صداقت بین آدماست،حالا وقتی بعد از ازدواج ان ...

ربطئی ب احترام نداده 

یه افکاری تو سر مرد ایرانی نهادینه شده که ابدا هم قابل تغیر نیست 

جوری که پسر ایرانی میگه من هر غلطی هم کرده باشم و با هرکسی خوابیده باشم برای ازدواج دختر آفتاب مهتاب ندیده میخوام 

من این و تایید نمیکنم و نمیگم خوبه اتفاقا دیدگاه بدیه 

ولی پسری کهواز دختر همچین چیزی بخواد تو دوستی بعدش هم حالا دختر یا زود پا بده یا دیر تر بعدش کا کارش و کرد همچین فکری تو سر پسره میاد که آقا وقتی با من همچین چیزایی و تجربه کرده اگه قبلا با کسیم بوده با اونم تجربه کرده یا اگه پسره شکاک باشه و کار ب ازدواج برسه این شک و همیشه داره ک بعد از ازدواجم زنش با کس دیگست

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
اما میدنی اگر هرکس برا خودش قانونی بزاره اون قانون رو به نفع خودش میزاره  مثلا من یه قانون به ...

خب شما داری قانون دلبخواه خودتو قبول میکنی 

خیلی ها قانون شمارو نمیپسندن 

قانون وابسته به فرهنگ فرد به وجود میاد

شما خانوادت یا خودت مذهبی هستی؟ خب طبیعیه بگی این قانون و میپسندم 

اما منی که نه مذهبی ام نه اعتقادات شمارو دارم نمیام بپسندمش برای خودم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
منم با دوس پسرم رابطع دارم ...اما اومده خاستگاریم مشکل اون دخترا اینه که طرفشونوخنمیشناسن نمی‌فهمن ک ...

وای بنظرم حتی با بهترین ادمم اشتباهه من با نامزدم هفت سال دوست بودم بوس و بغل اینا آره اوکی بودیم..

اما اصلا رابطه ج.نسی نداشتیم میدونست خودم نمیخوام اونم اذیتم نمیکرد اصلا خیلیم پسره خوبیه اما واقعا رابطه تو دوستی اشتباهه شاید فردا اتفاقی افتاد به هزار و یک دلیل جدا شدی

شاید برای طرف مقابل خدایی نکرده اتفاق افتاد 

همه جوانب رو در نظر بگیر نه اینکه احساسی بگی وای نه طرفو میخوام 

نه  ولی میخواستم نظر بقیه هم بدونم

1_ حرام 

2_ چه اطمینانی هست این رابطه به ازدوج ختم بشه؟؟ 

٣_ چرا باید یه دختر انقدر دم دستی باشه و به راحتی خودشو در اختیار پسری قرار بده(هر چه قدر هم که همو بخوان) 

۴_هرچه قدر دختر برای خودش ارزش قائل شه، همونقدر تم پسر بهش احترام میذاره

کی گفته همه چی تو بغل هم رفتن و سکسه ؟؟ مگه شما تو رابطه مایی و میبینی که همه چی سکسه؟؟ ما درس میخون ...

پس بهتره یه جوری حرفتون بزنید که مخاطب دچار کج فهمی نشه. فکر کنه همه پسرا اینطورین ، شاید به جرئت میشه گفت مورد شما جزو موارد خاص هستش 

شما روابط همه جانبه و تکمیلی داری در کنارش رابطه ج.نسی هم داری این فرق داره با کسی که سنش کمه توی بقیه جنبه های دیگه رابطه لنگ میزنه و فقط چسبیدن به قسمت جنسی....

ان شالله ک در آینده ولت نکنه این کامنت منو یادت نره..چون راحت رایگان داره زندگی می‌کنه بدون هیچ مسول ...

مگه من انسان نیستم ؟؟چرا خودتونو وسیله عشق و حال مردا میبینین؟؟تو سک*س مگه فقط مرد لذت می‌بره که اون داره رایگان لذت می‌بره من ضرر میکنم ؟؟ منم نیاز دارم و منم دارم لذت میبرم یه لذت دو طرفس فردا روزم اگه رابطمون تموم شد من یه تایمی با یه نفر بودم که بع هر دلیلی تموم شده.... و اگرم قزاره ضربه روحی باشه ...که نیست 😂😂برای جفتمونه

2706