2733
2734

من جایی که کار می‌کنم در حال حاضر بهم خوب میرسن ( نسبت ب ارگان های دیگه) تا الان یه میلیارد و ششصد وام گرفتم حقوقم هم بالای ۲۵ تومنه

اما کارم یونیکه یعنی تخصص خاصی یاد نمیگیرم بعده ها که سنم رفت بالا اگه بخوام جا به جا شم برام شغلی احتمالا نباشه یا اگه باشه هم حقوقم خیلی پایین میشه

ی گزینه کاری دیگه هم دارم ک مثل همسرم تو شرکت بورسی کار کنم اولاش حقوقم کمه شاید بین ۱۵ تا ۲۰ تومن وام ممکنه نداشته باشم ( چون فقط بعضی از شرکت های بورسی وام داره نه همشون تازه وام هاشون هم خیلی زیاد نیست بازپرداختش هم کوتاهه ) اما مزیتی که داره هم تخصص پیدا میکنم هم اینکه اگه مدیر شم حقوقم خیلییی رشد میکنه مثلا کسی که ۱۰ سال خوب کار کرده تو شرکت بورسی حقوقش بالای ۱۰۰ ملیونه اما ساعت کاریش بیشتره مسئولیتش بیشتره و اگه راضی نباشم از شرکتم رو هوا همه جا برم میدارن 

خیلی دوس دارم برم جایی گه اگه بعد ۵ سال پشیمون شدم بتونم راحت قید همه چی رو بزنم

شما جای من بودین چیکار میکردین؟؟؟ اینم بگم من ۲۶ سالمه اگه بخوام از جایی ک کار میکنمم در بیام باید ۱۶۰۰ وام رو تسویه کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم همینجا بمون  و کنارش رو یه مهارت سرمایه گزاری کن و پلن بچین تا آخر سال مسلط شو بهش

خیلی سخته کنار متاهلی درس خوندن همش برنامه هامو بهم میریزن🥲

همش میگم کاش ۲۸ سالگی ازدواج میکردم

2728
2740
خیلی سخته کنار متاهلی درس خوندن همش برنامه هامو بهم میریزن🥲 همش میگم کاش ۲۸ سالگی ازدواج میکردم

میفهمم کاملا

ولی شدنیه

من خودم با اینکه سی سالگی ازدواج کردم،ولی تو شغلم چالش‌های جدیدی پیش اومد ...بلاخره داره هر سنی یه داستانی

عادت های اتمی و اثر مرکب