2737
2739
عنوان

وقتی غرورت خورد میشه

81 بازدید | 13 پست

ما یه بحثی با خواهر شوهرم داشتیم حرف نمیزدیم....نگو به شوهرم گفته زنتو خونه من نیار منم نمی‌دونستم شوهرم باهام حرف زد که کدورتا رو بزار کنار بریم خونه خواهرم منم گفتم باشه رفتم خونش خواهرش برگشت گفت برا چی اومدی از خونه من برو بیرون به داداشم گفته بودم نیارتت چرا آوردیش بچه هاشو از یه طرف خودش از یه طرف منم درو باز کردم بیام شوهر بیشورم نذاشت....الان اومده میگه تو اختلافات رو بزرگ می‌کنی امروز باید بیای بریم خونه خواهرم میگم کوری نمی‌بینی خواهرت بهم اونجوری میگه،میگه نه تو بزرگش می‌کنی گفتم تو چقدر بی غیرتی که پیش خودت به زنت اینجوری میگن تو هم مثل گاو واستادی....واقعا اعصابم خورده خدا لعنتشون کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن واسش غذادرست کن نه باهاش رابطه برقرارکن اگ حرفم زد بگو بروپیش خواهر سلیطت غذابخور.... استغفرالله😐

آنقدر حالم بده فک کن دو روز اومدم خونه مامانم مهمونی سر خواهر بیشورش فقط گریه میکنم

2738
آها نرو خونش هر چی شوهرت گفت  اون از شما بزرگتره؟

آره بابا خیلی بزرگه برا خودش حکومتی....ولی مثل خر چشاشو گوشاشو بسته میگم تو چقدر بی غیرتی به زنت میگن خونمون نیا تو باز به زور میخوای ببری میگه نه تو اختلافارو بزرگ می‌کنی تو میخوای منو از خونوادم دور کنی😐خدا لعنتشون کنه خدا به سر خودشون بیاره

آره بابا خیلی بزرگه برا خودش حکومتی....ولی مثل خر چشاشو گوشاشو بسته میگم تو چقدر بی غیرتی به زنت میگ ...

بگو خودت برو که از خانوادت دور نشی.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️