2737
2739
عنوان

چرا هیچکس عاشق من نمیشه؟🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان پسر های همیشه در صحنه سایت بهت درخواست میدن 😂😂

چقد که آدم ، یک مشت اسکل، چند وقت پیش من یک تایپک زدم ، طرف اومد همش درخواست داد، داخل تایپک گفت، در خواست م قبول کن ، تا راهنمایی کنم، قبول کردم ، بعدش گفت، اگه میشه ایدی تلگرام بده تا اونجام ، بگم، اینجا بگم نی نی یار تعلیق م میکنه،

گفتم : باشه ، رفتم دیدم ، یک مرد مطلقه زشت و کریه پهل ساله ، تازه زال م بود، 

برای اینکه روابط گسترده و خوبی داشته باشی  میدونی باید چیکار کنی ؟

اولین اصل اینه که تلاشی نخوای انجام بدی برای جذب دیگران ، و فقط روی خودت کار کنی هر چی تو بهتر باشی دستاوردای بیشتری داشته باشی خوشگل تر و خوش پوش ترو  خوش صحبت ترو خونگرم تر و شاد تر و دارای ویژگی های مثبت بیشتری باشی مردم بیشتر بهت جذب میشن

مخصوصا چیز های ظاهری و چیزهایی ک زودتر از باقی چیز ها خودشون رو نشون میدن یادت باشه

پس اگ تو میخوای بقیه جذبت بشن ازت تعریف کنن دورو برت باشن و برات ارزش قائل باشن تنهاراهش اینه که  خودتو داشته باشی و به خودت ارزش بدی ک خودتو رشد بدی ،

نکته بعد اینه که "دوری و دوستی " بهترین نوع رابطه هست اگر که میخوای بهت بیشتر خوش بگذره و بیشتر خوشحال باشی و دایره گسترده تری از آدم هادورت باشن و رابطه هاتو از دست ندی ، وقتی صمیمیت بیش از حد رخ بده یا حرمت ها میشکنه ، یا ازهم زده میشید چون هر چی زیادیش دلزدگی میاره یا   ،  تکراری میشی و شناخته میشی و طرف مقابل چیزی رو نیست که ازت ندونه ،

تازه موتوجه اخلاق یای دیگت ک شاید مورد پسند اون نباشه میشه و ممکنه از دستت بره، تازه این که وابستگی ایجاد بشه فاز ناسالم رابطه هست که اون هم باعث دوری میشه

مورد بعدی اینه که از خودت تعریف نکن بزار اون بیشتر صحبت کنه تو بیشتر ازش حرف بکش بخاطر اینکه خودت ناشناخته بمونی که بخواد اسرار هاتو کشف کنه و براش جذاب و دوست داشتنی باشه اگ تو همه چی رو بزاری کف سینی و از خودت هر چی هست بگی  وقتی شناخته شدی دیگ از چشمش میوفتی و میره دنبال یک ماجراجویی جدید سعی کن که همیشه کمتر از اون چیزی که هستی تهریف کنی و اصن صحبت نکنی بزاری خودش متوجهبشه

2728
2738
چقد که آدم ، یک مشت اسکل، چند وقت پیش من یک تایپک زدم ، طرف اومد همش درخواست داد، داخل تایپک گفت، در ...

اوق تصورشم حالم بد کرد🤮

درخواست دوستی اقایون ممنوع⛔️                                                     
من نمیدونم اینا پیش خودشون چی فکر کردن !!  دقیقا اکثرنشون همینن

ولی یکیشون خیلی خوب بود 😬😬

پس شانس تو خوب بوده 😂 ما که خوبی ندیدیم همشون یا زن داشتن یا مطلقه 🫥

اره لنتی دلم براش تنگ شده🥺

2706