2737
2739

بچه ها من ۲۷ ام تا ۴ فروردین روزهای باروریم بود که توی این تایم ۲۸ ام اسفند و ۱ فروردین که اوج تخمکگذاری بود اقدام داشتم

باید ۶ روز دیگه هم پریود بشم

۳ روزه درد تخمدان و دور ناف دارم

سه روز پیش بی بی چکم حاله انداخت رفتم ازمایش خون دادم منفی شد

باز دیروز بی بی چک مثبت شد

امروزم تو ۳ دقیقه اول مثبت شد که عکسشو میزارم براتون 

حالا نمیدونم به بی بی چک اعتماد کنم یا نه؟

میترسم برم ازمایش خون بدم زود باشه باز منفی بشه

بنظرتون بی بی چک زودتر از موعد دقیقه؟

تجربه ای دارید راهنمایی کنید

۱۰روزبعدلقاءنشون میده

مبارکت باشه🥳🥳🥳🥳🥳🥳💃💃💃💃💃💃

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثبه هنوز برای ازمایش زوده بعد‌موعد برو بتا چن شد

مگه نمیگن اول تو خون نشون میده بعد توی ادرار؟ من که بی بی چکم ۳ روز قبل مثبت بود اما تو ازمایش خون منفی شده بود

2738
۱۰روزبعدلقاءنشون میده مبارکت باشه🥳🥳🥳🥳🥳🥳💃💃💃💃💃💃

بنظرت تاریخی که میگن روزهای باروری ک ۶ روزه

هر روزیش ممکنه بگیره یا فقط روز تخمک گذاری که یک روزه اوجش هست میگیره؟ تاریخ لقاح من ۲۸ ام و یکم بوده کدومشو حساب کنم

منم امروز دو پری هستم دعا کنید ان شاء الله منم نتیجه بگیرم ان شاء الله به حق رحمت الهی همه چشم انتظا ...

الهی آمین 

رب لا تذرنی فردا  و انت خیر الوارثین ( پروردگارا ای مهربانترین مهربانان مرا  تنها مگذار و یه نی نی به منم بده )  
بنظرت تاریخی که میگن روزهای باروری ک ۶ روزه هر روزیش ممکنه بگیره یا فقط روز تخمک گذاری که یک روزه ا ...

۱۴روزقبل پری میشه روزتخمک گذاری

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2706