2737
2739
عنوان

شوهرم مادرشو فرستاده مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 89 پست
مادر پسر زحمت کشیده تا بچه بشه همسر!مادر دختر بچه شو همسایه بزرگ کرده؟؟؟؟؟!شما خودت دوست داری بچه با ...

خوب گلم دندون که خودش نرفته دیگه میرفت گوشتم که میگه حالا یه مقدار داشتیم حالا ربطش بهاین مادر،شوهر بیچاره چیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و شما چرا مخالفی خودش رو دوباره در اولویت همسرش قرار بده؟؟ سوال شد برام! دست مریزاد به همسر شما همه ...

نه منم میگم باید سیاست داشت اول خودش بزاره تو الویت شوهر من اول برای من میخرید بعد مادرش

نه منم میگم جایگاهش اوله ولی خودش سیاستشو نداشته به مادر شوهر ربط نداره 

استارتر ب مادرشوهرش ربط نداد. گلایه‌ش از شوهرشه. اینکه درحالی ک خرج خونه رو نمیده میخواد مادرشو بفرسته مشهد.ک  شما هم ب دفاع از حقوق مادرشوهران برخواستی 😄🤦🏻‍♀️

الان پذیرفتین لزومی نداره مادرشو بفرسته مشهد آقا؟ و استارتر باید یه برخورد جدی با همسرش کنه؟

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
2728
چجوری میتونن اینقد ظالم باشن و بچشونو اذیت کنن😐😑💔 واقعا هرکسیو نمیشه بهش مادر یا پدر گفت ..

بچه رو اذیت نکردن چون من انتخاب کرد اینطوریم میکنن

گلم ده سال سنگ کیسه صفرا داشته شوهرم تازه الان فهمیدم

شش تا از دندوناش بردم پر کرده

هر چی بشه میگن استرسه مسکن بخور بگیر بخواب😐

انتظار پرستاری با اینکه طرف پولاشو از شکم زن و بچه بزنه خرج ما کنه به نظرت فرقی نداره ؟؟؟؟!!!!!!!!!! ...

ببین این خانم خودش نتونسته جایگاهش حفظ کنه وگرنه که خانواده شوهرم دیو نیستن 

بچه رو اذیت نکردن چون من انتخاب کرد اینطوریم میکنن گلم ده سال سنگ کیسه صفرا داشته شوهرم تازه الان ف ...

چرا اجازه دخالت میدی؟؟؟؟؟

وای خدااا اینا چه قوم یلجوج و ملجوجین

یه صلوات مهمونم نمیکنین به نیت حاجت رواییم؟🤍🦋
2740
استارتر ب مادرشوهرش ربط نداد. گلایه‌ش از شوهرشه. اینکه درحالی ک خرج خونه رو نمیده میخواد مادرشو بفرس ...

من از مادر شوهر طرفداری بیجا نمیکنم میگم بچشه یه مشهد برده شما قبلش،خرجاتو میکردی که پول اضافه نیاد بریز بپاش کنه

نه منم میگم باید سیاست داشت اول خودش بزاره تو الویت شوهر من اول برای من میخرید بعد مادرش

خدا پدرتونو بیامرزه ماهم دوساعته داریم همینو میگیم دیگه😂 ک به شوهرش بفهمونه مشهد فرستادن مادرت واجب نبود واجب یخچال خالی تو خونس واجب دندون خراب بنده هس

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
چرا اجازه دخالت میدی؟؟؟؟؟ وای خدااا اینا چه قوم یلجوج و ملجوجین

اجازه ندادم شوهرم اسنپ کار میکنه گفتن یه مغازه مال پسرمونه داده اجاره کمک خرجشه گولش زدن زنت رفته بیا مهریه میخواد ماشین بزن به نام من مادرت

قفل خونم عوض کردم دوماهه پا نزاشتم خونشون

مسئله دیو بودن کسی نیست مسئله اینه که همسرشون مسئولیت نداره 

بنظرم خانم هم اندازه شوهرش مقصر که از خرجای ضروریش زده خودش بی ارزش کرده ازقدیم گفتن زنی که خرج نداره ارجم نداره

اجازه ندادم شوهرم اسنپ کار میکنه گفتن یه مغازه مال پسرمونه داده اجاره کمک خرجشه گولش زدن زنت رفته بی ...

من جات بودم جمع میکردم میرفتم یه شهر دیگه خدایی 😐💔

تنها شرط برگشتمم همین میذاشتم 

یه صلوات مهمونم نمیکنین به نیت حاجت رواییم؟🤍🦋

میگن همسر و مادر مردی فوت شد و رفت پیش پیامبر که من فقط خرج یک کفن دارم

پیامبر گفت باید برای زنت اون کفن بخری چون نفقه همسر بر تو واجبه

همه خانومایی ک میگن مادرشه از پیامبر بیشترمیدونین؟ اگه برای زنش خریده بود الان به مادرشم میداد نوش جونش ولی اینجوری نه

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2706