2737
2739
عنوان

شوهرم مادرشو فرستاده مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 89 پست
چرا من نمیتونم درک کنم خانمای نینی سایتی رو .. حتی اگه عروس بدترین آدمم باشه باز شما ازش طرفداری می ...

چون خوش ندارن ببینن بچشون خوشه

با شوهرم میرم رستوران میترکه

میگه پول خرج رستوران نکنید

راضین شلوار سیصد سال پوشیده بچشون بدن اندازه کنن یه دونه شلوار نو نخره از بس قدیم پوشیده زانو انداخته

از قنداقی بچه شلوارهای پوشیده شدش جمع کردن

از بس خسیسن 

بازم بگم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب دیگه وقتی میگی بدیهیاته یعنی دیگه باید تو خونه جا افتاده باشه دیگه ازدواج کرده خانوادشو که دور ن ...

... که درمورد همسر استارتر گویا قشنگ جا نیوفتاده باید براش جا بندازن😏

هیچوقت نمیگیم خانوادشو فراموش کنه. درک این موضوع خیلی سخته واقعا؟؟ اگ پول ب حد کافی داره مشهد ک خوبه بفرسته آنتالیا مادرشو نوش جونش ولی الان وظایف اولیه خونه رو انجام آقا لازم نیس مادرشو بفرسته مشهد. پروردگارا 😄🤦🏻‍♀️

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
2731
خوب کشیده باشه وظیفه اش بوده جوری منت میذارید انگار لطف کرده ما دیدمون خوب شما عوض کنید که زندگی پسر ...

معلوم که لطف کرده نه فکر کردی بزرگ کرده که حمال باشه برای زنش مادر شوهر از نظر،جایگاه حکم مادر رو داره برای عروس واقعا 

چون خوش ندارن ببینن بچشون خوشه با شوهرم میرم رستوران میترکه میگه پول خرج رستوران نکنید راضین شلوا ...

من مجردم راستش ولی خب چون رابطه مامانمو با مادر بزرگمو یا خاله هامو یا عمه هامو با مادرشوهراشون میبینم واسم خیلی عجیبه اینکه اینجوری همه مینالن از خانواده شوهر حتی یه مدتم فوبیاشو گرفته بودم نکنه ازین آدما بخورن بم

ولی من اگه جای تو بودم دوریو دوستیو انتخاب میکردم : )

یه صلوات مهمونم نمیکنین به نیت حاجت رواییم؟🤍🦋
مادرش بایدشعورمیداشت وقبول نمیکرد کسیکه گوشت برای زن وبچش توخونه نمیخره فکرمیکنه مادرشو بفرسته مشهد ...

نمیتونی اینو بگی شاید اصلا مادرش از چیزی خبر نداره این جو گیر شده سر خود یک چیزی گفته مادره ام گفته حتما مشکلی نیست که قبول کرده 

2738
ببین این خانم خودش نمیره دندونشو درست کنه خودش به خودش ظلم میکنه که تو جایگاه دوم قرار میده خودشو

خب ماهم میگیم خودشو برگردنونه تو اولویت دیگه😂ک شما میفرمایید نه همون جایگاه دوم نوش جونت صدات در نیاد

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
من مجردم راستش ولی خب چون رابطه مامانمو با مادر بزرگمو یا خاله هامو یا عمه هامو با مادرشوهراشون میبی ...

انتخاب کردم کسایی که به بهونه کوچیکی خونم واسم آینه شمعدون نخریدن هیچ مناسبتی درست حسابی کادو نیوردن چی بگم به اینا؟؟؟ادعاشونه فلان کاره مملکتن

همه خوب نیستن گلن چون ذات پدر و مادر خودت خوبه بقیم باهاشون خوبن همین مادرت نرمش نشون نده ببین همون مهربونا چه بلایی سرش بیارن 

من دوری دوستی ندارم کلا حذفشون کردم 

یه خونه دادن به بچشون دهن مارو سرویس کردن والا

2706