2737
2734
عنوان

شوهرم مادرشو فرستاده مشهد

1626 بازدید | 89 پست

از حماقت خودم به شدت حالم بهم میخوره

خاک تو سرم 

بعداز زایمانم دندونم خراب شد 8تومن خرجش بود شوهرم میخاد ماشین بخره چون گرونه من گفتم فعلا دندونم درست نمیکنم. تا ماشین بخریم ک خاک تو سرم با این احمقیم ک فکر میکنم اینجوری محبت میکنم درحق زندگیم این محبت نیست اوج خر بودنه 

من مربی پته دوزی هستم صنایع دستی کرمان 

حدودا 15م برا خودم جمع کرده بودم گفتم برم لپ تاپ بخرم بقیشو‌ هم چک بدم ک اقساط شوهرم بپردازه 

یکی دو هفتس بهش میگم بریم بخریم میگه نه الان لپ تاپ چ نیازی داری میخواهیم ماشین بخریم 

یعنی از خیلی چیزام زدم ک ماشین بخریم 

عیدی حتی ی‌پوست تخم ما نخریدیم 

بعد دیروز زنگ زده بمن که من مادرمو میخام بفرستم با خرج خودم مشهد 

خواهرشم می‌ره ک اون خرجش پا خودشه 

از دیروز حتی ی کلمه باهاش حرف نزدم 

خیلی از دستش ناراحتم خیلی 

چندروز پیش گفتم برو چندکیلو گوشت بخر گفت حالا یکم داری صبرکن فعلا پول ندارم تاحقوق بدن بهم 

گوشت نداشتیم فقط چند تیکه آبگوشتی داشتیم 

الان فهمیدم شوهرم برا من فقط نداره ولی بفکر‌ همه چیزو همه کس هست 

همین دیگه

ب مردا شل بگیری کلاهت پس معرکس

مردا باید تحت فشار باشن تا هوا ورشون نداره

الان یه عده مدافع حقوق مادرشوهران میریزن سرت ک خب مادرشه بااااید بفرسته تو ساکت شو فلان😒

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب چه اشکال داره مادرش دیگه یعنی نباید یه مشهد بفرستتش من شوهرم برای مادرش النگو میخرید صدام در نمیومد مستاجر بودم شمام ۴روز دیگه مادر شوهر یا مادر زن میشی همین انتظار از بچهات داری 

2728
خوب چه اشکال داره مادرش دیگه یعنی نباید یه مشهد بفرستتش من شوهرم برای مادرش النگو میخرید صدام در نمی ...

خانوم جان خرج خونه رو مرده نمیده بعد واجبه مادرش بره مشهد سفر؟؟ دیگه شمام از اونور بوم افتادی

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
خوب چه اشکال داره مادرش دیگه یعنی نباید یه مشهد بفرستتش من شوهرم برای مادرش النگو میخرید صدام در نمی ...

نه از بچه انتظار نداریم از دهن خودش وخانوادش بزنه مارومشهدبفرسته یاالنگو بخره ،همین که زندگی خودشون جمع وجور کنن شکر داره مشهدبرامون

چرا باید داشته باشی وقتی ازدواج می کنند اولویت زن و بچه ان نه پدر و مادر  وقتی زن خودش قناعت میکنه چرا باید خرج مادر پدرش بشه تورو خدا اگه مخصوصا پسر دارید با همین کارها بعد زندگیشو جهنم نکنید شما قبول میکنی شوهرتون النگو بخره همه مثل هم نیستند و پسر هیچ وظیفه ای هم نداره 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
2738
خانوم جان خرج خونه رو مرده نمیده بعد واجبه مادرش بره مشهد سفر؟؟ دیگه شمام از اونور بوم افتادی

دیگه اون از بی سیاستیه خودته که خرج خونه رونمیده ربطی به مادرشوهر نداره گلم قیمهها رو تو ماستا نریز

نه از بچه انتظار نداریم از دهن خودش وخانوادش بزنه مارومشهدبفرسته یاالنگو بخره ،همین که زندگی خودشون ...

خوب شاید داره که میفرسته دیگه مادر ایشون ازش انتظار داره ادم این همه سال رنج اولاد میکشه که چی فقط گوه بشوره والا

نه از بچه انتظار نداریم از دهن خودش وخانوادش بزنه مارومشهدبفرسته یاالنگو بخره ،همین که زندگی خودشون ...

دنیا برعکس به جای اینکه مادر و پدر کمک کنند به بچشون تازه اونا توقع دارند از بچه همین ها که اینجوری میگن مادرشوهر میشن و زندگی عروس و پسر هم بهشون زهر می کنند نمیفهمند که باید بزرگی کنند نه اینکه اینکارا رو بکنند

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
دیگه اون از بی سیاستیه خودته که خرج خونه رونمیده ربطی به مادرشوهر نداره گلم قیمهها رو تو ماستا نریز

یه کلمه سیاست افتاده سر زبونا انتظار دارن مذاکرات هسته‌ای هم باهاش رفع و رجوع بشه😂عزیزم خرج خونه جزو بدیهیاته! واسه نیاز های اولیه بخوای _سیاست_ بخرج بدی فاتحه اون زندگی رو باید بخونی!! 

ضمن اینکه بسیار هم ربط داره. بعضی مردا هستن اینطوری. ک هنوز نتونستن از خانوادشون جدا بشن و بفهمن یه خانواده دیگه ای دارن ک باید اولویتشون باشه. من معتقدم چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است

چرا باید داشته باشی وقتی ازدواج می کنند اولویت زن و بچه ان نه پدر و مادر  وقتی زن خودش قناعت می ...

ببخشین این پسر رنجش مادر کشیده تا شده همسر حالا سفر دور دنیا که نفرستاده که واقعا متاسفم که اینقدر نسبت به خانواده شوهر جبهه دارین اه حالم بد شد دیدتون عوض کنین خواهشا 

خوب شاید داره که میفرسته دیگه مادر ایشون ازش انتظار داره ادم این همه سال رنج اولاد میکشه که چی فقط گ ...

هروقت تونست عدالت برقرار کنه بده چه اشکالی داره ،از شکم زن وبچه اش بزنه مادرش بفرسته والا امام رضاهم راضی نیست،همین که بچه ها عاقبت بخیر بشن برای مادرا یه دنیاست 

2706