2737
2739
عنوان

بچه ها جوجم سرما خورده 🥺

103 بازدید | 14 پست

بچه ها من یکی از ۴ تا جوجه م سرما خورده ،با دهن نفس می‌کشه 😣تا الان هم یکم از آب دهنش ریخته🤏😞گذاشتمش توی یک پارچه گرم😪الان بابام رفته سورنگ بخره باهاش یکم آب و قرص سرما خورده گی بدیم 🍼شما پیشنهاد بهتر دارید 😩 آخه فردا قرار ه بریم مسافرت 😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من جوجه ام اینطور شد مرد متاسفانه 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

نیوکاسل گرفته احتمالا که کشنده هست اش . هر وقت جوجه گرفتی جوجه ی درشت بگیر (دو ماه به بالا) و اولین فرصت واکسن بزن 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2738
آخی ببرش دام پزشک منم دوتا جوجه داشتم به رحمت خدا رفتن

خواهرم تا دیر وقت بیدار بود الان خوابه مامانم هم همین طور بابام هم رفته سورنگ بخره ،چجوری برم دام پزشک ؟؟😞

نه سرما خورده دیشب 🤒 ویروس نیست 

اگر سینه اش صدای خر خر می ده و وقتی نفس می کشه انگار داره آب قل قل می کنه یعنی سرش رو کمی بالا می گه یعنی وضع اش خرابه

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
اگر سینه اش صدای خر خر می ده و وقتی نفس می کشه انگار داره آب قل قل می کنه یعنی سرش رو کمی بالا می گه ...

دقیقا همینجوری بود  دقیقاااا ولی خدارو شکر قرص سرما خوردگی معجزه کرد 😍ماست و سیر تاثیر نداشت 👁️👁️

2706