2733
2739
عنوان

مامانم بخاطر خودش مسافرتمونو خراب کرد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 15 پست

مامان من تقریبا بیشتر روزای خوب رو بهم استرس داد و خرابش کرد،وقتی عقدم بود یه دعوا الکی راه انداخت که اگ شوهرش بدیم همه پولارو باید بدیم جهاز برا این و دستمون تنگه و فلان،شبا از ناراحتی گریه میکردم،بابام کارگره با بدبختی بم پول داد برم دندون درست کنم مامانم یه شر ب پا کرد ک دندوناتو برو بکش پولارو حروم نکن،بعد خودش میرفت ظرف و ات اشغال میخرید برا خودش،کاری کردن  ک وقتی غذا میخوردم خونشون انگار خون خودمو میخوردم ازبس منت بود سرم،وقتی برا اولین بار مادرشدم بجاکمک دادن بمن خودشو زد ب مریضی،گفت مادرشوهرت بیاد کمکت،اونم میگفت مادرت بیاد،خودم تنها ی نوزاد کولیکی رو شش ماه شب و روز سرپا تکون دادم،وقتی باردوم مادر شدم میدونست داییم ویروس گرفته پاشد عمدا رفت خونشون تا ویروس رو گرفت، باز نیومد کمک حالم بشه خودم بچمو بزرگ کردم،ولی من رهاش نکردم میرم خونش کاراشو میکنم و...دلم براش میسوزه ولی اونجور ک باید برام مادری نکرد،حالام ک دیگه مریضه و کلا دیگ روش حساب نمیکنم

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏