2733
2734

بعد ۱ سال کل فامیل رفتن مسافرت مامانم سر یه چی الکی گریه کرد گفت نمیام من اومدم دیدم داره گریه میکنه گفت چرا اینو بهم گفت نمیام منم رفتم همه چیو انداختم گردن خودم گفتم تقصیر منه بعد بابام اومد گفت نمیای؟اونم گفت نه تمام وسایل در اورد گذاشت رفت بعدم الان من مقصرم پدرمو در اوردن من چه گناهی کردم اینا پدر و مادرمن؟اینقد گریه کردم حالم بده بخوره تو سرشون من مسافرت نمیخوام از اینا خدا چرا نمیکشم راحت شم؟از ساعت ۱۰ تا ۱۲ با دل خوش چمدون بستم رفتم حموم آزمایشی کنسل کردم که چی؟بشینم ۲ ساعت گریه کنم همه هم بیان به جونم؟لعنت تو این زندگی لعنت بر من خاک تو سرم دلم میخواد خودمو بکشم چجوری؟بکشم برا کسی مهمه؟چرا خانواده من فقط اینجورین؟😭😭😭

ندیدم سرعتی بالاتر از تغییر آدما!

مادرت یه دور دیگه باید بچگی کنه آخه اه اه اینقد بدم میاد از آدمایی ک سفرو زهر بقیع میکنن

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا انداختی گردن خودت؟تومادرپدراینا نیستی بچشونی جایگاهتو عوض نکن تواختلافاتشون هم مقصر نبستی 

اه این لوس بازیای بعضی  پدرمادرا خیلی حال بهم زنه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

هعییی رفیق انقد خودتپ اذیت نکن عزیزه من .

میدونم کلی سخت بوده برات و الان خورده ذوقت .

ولی واقعا ارزشش رو داره بخاطرش بگی بخام خودمو  ب ک   ش   م ؟؟؟ دلت میاد اخه؟

مادرت یه دور دیگه باید بچگی کنه آخه اه اه اینقد بدم میاد از آدمایی ک سفرو زهر بقیع میکنن

گریه ک کردم گفت حقته فوشم داد رفت😭😭نمیدونم چرا درک نداره خودش فقط آدم نیست

ندیدم سرعتی بالاتر از تغییر آدما!

قطعا که خانواده ی تو‌فقط اینجوری نیستن.

خودتو سرزنش نکن.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
2738

منم همینطور پدرو مادری دارم😪💔

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه

منم با کلی ذوق و شوق چمدون بستم هقت ساعت تو راه بودیم چقدر خوشحال که قراره یکی دو هفته بهمون خوش بگذره سر ی چیز الکی شوهرم دعوا راه انداخت عید و کوفتمون کرد یک هفته س ازش خبر ندارم مارو جا گذاشت و رفت ه 

2706