2737
2734
عنوان

شما بودید کدوم انتخاب می‌کردید به عنوان همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 24 پست
دکتر بهتر نیست ؟

دکتره هنوز دانشجوعه هیچ امتیاز مثبتی هم نداره واسه اینکه به درآمدخوبی برسه چن سالی باید تلاش کنه وتا بخواد برسه به امتیازاتی که دومی داره یه 10 15سالی میخواد ولی دومی زرنگه امتیازات مثبتشم زیاده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر و پزشک چیز دیگریست 

ول کن بابا🤣🤣🤣الان هرکی امتیازات بیشتری داره رفاه بیشتری میتونه برات فراهم کنه رو انتخاب میکنن هرروز یا خبر مهاجرت پزشکارومیشنویم یا خودکشیاشونو

2728
ول کن بابا🤣🤣🤣الان هرکی امتیازات بیشتری داره رفاه بیشتری میتونه برات فراهم کنه رو انتخاب میکنن هرر ...

پزشک چیز دیگریست 

عه

احترام و مرتبه پزشک چیکار به مردم دیگه و شغل های دیگه داره دختر 

من میگم پزشک چیز دیگریست بگو چیز دیگریست😂

پزشک چیز دیگریست  عه احترام و مرتبه پزشک چیکار به مردم دیگه و شغل های دیگه داره دختر  م ...

این همه آدم میگن دو اونوقت فقط شما میگی دکتر

والا چی بگم بنظرم تو زندگیتون مث من زیاد سختی نکشیدین که بدونین رفاه و... ازهمه چی مهمتره 

امیدوارم خودتون با یه پزشک ازدواج کنین

2738
این همه آدم میگن دو اونوقت فقط شما میگی دکتر والا چی بگم بنظرم تو زندگیتون مث من زیاد سختی نکشیدین ...

عزیزم من با یک مکانیک و باطری ساز  کامیون شوهر کردم 😅  رفاه خوبی داریم دوتا باطری کامیون تعمیر می‌کنه و درست می‌کنه ۱۵ میلیون در یک روز 

خونه و همه چی داریم اما من از اول آرزوم شوهر دکتر بود 🥴😂

به نظر من پزشک چیز دیگریست 

بابا پرستیژ بسیار بالایی دارن