2733
2739

بچه ها سلام خوبین ؟ موهامو این سری که کوتاه کردم متوجه شدم از ریشه خیلی 

خالی شده از کنار این خالی شدن شروع شده الان تا فرق سر هم رفته .. شروع کردم به مصرف روغن نارگیل ، بنظرتون چیکار باید بکنم که از ریشه دربیاد دوباره ؟

عزیزم برا ریزش برو داروخونه امپول بیوتین میده برای اونجا هایی که خالی شده از سرت روغن کندوش بزن به ریشه موهات دو سه ساعت قبل حموم بشور وقتی میزنی باید موهات تمیز باشه یا میتونی شب بزنی بخوابی صبح بیدار شدی بشوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقویتی بخور قرص ویتامین روزانه حنا و صدر و قهوه و تخم مرغ رو مخلوط کن بزار اینا به من حواب داد

احساس میکنم از سردی اینطوری شد، حنا طبعش سرد هم هست .. هی گذاشتم فک کنم سردی برد بالاتر ولی همیشه بجز یکی دو بار خالی مصرف کردم

بعد ببخشید برای ویتامین روزانه چی باید بخورم بصورت روال ؟

2731
احساس میکنم از سردی اینطوری شد، حنا طبعش سرد هم هست .. هی گذاشتم فک کنم سردی برد بالاتر ولی همیشه بج ...

بری داروخونه بگو مولتی ویتامین روزانه میخوام.فرقی ندارن همشون خوبن

من حنا و صدر و تخم مرغ و قهوه رو باهم گذاشتم الان که خوبه خداروشکر

من از سردی و گرمی سرم خبر ندارم😅😁😁

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
2738
عزیزم برا ریزش برو داروخونه امپول بیوتین میده برای اونجا هایی که خالی شده از سرت روغن کندوش بزن به ر ...

مرسی عزیزم ممنونم ازت، آمپولش ایرانی خارجی باشه فرقی نمیکنه ؟ این روغن فکر کنم دارم یه بوی خاصی میده درسته ؟ یکمم بافت سنگین داره فکر کنم

بچه ها کسی قرص سیستئین ب ۶ مصرف نکرده ؟؟؟

بین این و هروئیت موندم کدومو بخرم بیوتین هزارم میخورم یکم بهتر شده میخوام یکی از اینارم بخرم هجراه بیوتین بخورم

درخواست دوستی اقایون ممنوع⛔️                                                     
عزیزم بعدا بخوای رنگ کنی موهاتو به مشکل نمیخوری؟ به خاطر حنا؟

اگه اشتباه نکنم موی حنا شده رنگ نمیگیره

ولی الان برا من موهام قهوه ای سوخته هست،خیلی فرق آنچنانی با حالت قبلش نکرده

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
مرسی عزیزم ممنونم ازت، آمپولش ایرانی خارجی باشه فرقی نمیکنه ؟ این روغن فکر کنم دارم یه بوی خاصی میده ...

بله بوی خاصی داره رنگش عسلی تیره متمایل به قهوه ای کمرنگه عزیزم بگی ربزش دارم بیوتین میده همراه با یه دونه دیگه نمیدونم اسمشو 

2706