2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه رفتم طلاهایی ک ب حرف همسرم خریدم رو خواستم ببینم دیدم گذاشته تو وسایلش از همین الان همشم سمت خا ...

همونا ک پول جراحیم پیش دکتر درست حسابی بودن

تو یک ماه نزدیک ۱۰کیلو وزن کم کردم

خدا نگذره ازشون انشالا تاوان بدن کثافتا همشون تبلیغات الکی میذارن بعد از اینکه گند زدن دیگه گردن نم ...

کاشکی خراب میشد فقط من الان از تپش قلب بالا بزور حرف میزنم

2731
2740
عفونت سینوس هامو در حال حاظر درگیر کرده قرص فقط سفکسیم داده مشخص نیس کی ب مغزم قراره بزنه 

یه کاری میگم‌انجام بده هر نوع عفونتی تو بدن درمان میشه

دو تا سه عدد شلغم متوسط را رنده متوسط کن و در یک فلاسک یک و نیم لیتری یا دو لیتری بریز و فلاسک را پر از آب جوش کن تا کامل پر بشه
یک شب تا صبح در فلاسک بمونه و دم بکشه. صبح ِ فردا، محتویات داخل فلاسک را صاف میکنی و تو ظرف میریزی.. تفاله ها رو دور میریزی
تو ظرفی که آب شلغم ریختی کمی عسل اضافه میکنی و هم میزنی تا حل و مخلوط بشه.به اندازه دلخواهت که خودت میخوای عسل بریز
بعد تو ظرف دربسته بریز و بذار یخچال و روزانه، دو تا سه لیوان ازش بخور
هم بدن را پاکسازی می‌کنه هم سیستم ایمنی بدن را تقویت می کنه به خاطر موادی که داره، یک نوع پنی سیلین گیاهی فوق‌العاده قوی هست

برای مصرف این دارو، اگر معده خالی باشه، مناسب تر است.
برای درمان :یک لیوان صبح ناشتا ،یک لیوان یکی، دو ساعت، قبل از ناهار و یک لیوان هم عصر.
دارو ادرار اوره پس زیاد دسشویی رفتی نگران نباش