2737
2739

این دکتر احمقم هیچی ننوشت فشار میاد به رحمم طول دهانه رحمم کمه چی بخورم؟

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاکشیر از شب قبل تو آب خیس کن صبح ناشتا با آب ولرم بخور

تاکید می‌کنم از شب قبل خیس بخوره 

ماست و لبنیات نخور 

کیوی بخر بخور

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2731
سبوس میتونی بخوری .ناشتا خاکشیر بجوشون بخور .شربت انجیر بخور 

خاکشیر بد نیس تو بارداری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

گوجه خوبه 

اب زیاد بخور 

ناشتا یه فنجان آب ولرم بخور 

خاکشیر با آب ولرم بخور 

انجیر خیس شده 

روغن سیاه دانه بمال دور نافت

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
عزیزم کیوووووی بخور برا من کیوووووی معجزه بود. 

اره گرفته شوهرم مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من توی بارداری هر چی میخوردم درست نمیشد

اب جوش نصف استکان با دو سه قاشق روغن زیتون رو سر میکشیدم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

من باردار نیستم ولی سه روزه شدیدا یبوست دارم هرچی انجیر و خاکشیر هم خوردم خوب نشدم

روغن زیتون خوبه. دیروز یه قاشق خوردم سریع پشتش آب خوردم(خیلی بده) دیشب یه کوچولو دفع داشتم ولی هنوز خوب نشده

طبق تجربه من روغن زیتون خوبه. ناشتا هم 4 تا لیوان آب ولرم شنیدم خوبه ولی نتونستم بخورم حالم بد شد

من باردار نیستم ولی سه روزه شدیدا یبوست دارم هرچی انجیر و خاکشیر هم خوردم خوب نشدم روغن زیتون خوبه. ...

شما هر هشت ساعت شربت لاکسی ژل بخور با چای بعد شب ،ی شیاف لاکساتور بذار ده دقیقه دراز بکش دفع میشه

مو فرفری جذاب❤️
2706