2733
2734
عنوان

زیارت عاشورا میخونم الان♥️ حاجتتون رو بگید دعاتون کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 78 پست

برای آرامش بچه هام

اگه بی دلیل لایکتون کردم یعنی یا براتون صلوات فرستادم یا دعاتون کردم😊                                                              التماس دعای فرج اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعیه بغضم گرفت؟:)

یه چیزی بگم شاید باورت نشه...

من سه شب ۴۰بار سوره قدرخوندم به نیت حاجت رواییم

همون شب اول ازخداخواستم راه رسیدن به حاجتمونشونم

بده

خواب دیدم برام تاپیک زدن که مردم برام دعاکنن منم باذوق داشتم میگفتم اره بخاطر دعاهاتون بلاخره خداحاجتمو داد

بعدا فهمیدم راه رسیدن من به حاجتم دعای مردمه:)

واینکه عزیزم فکرکنم شماروهم توتاپیکم تگ کردم 

فلن دارم برابقیه سوره ذکر میخونم 

دراخر به نیت کسایی که خودم تگشون کردم هم جدا براحاجت رواییشون یه چله شروع میکنم

هم بیشتر از بقیه براشون دعابمیخونم

واگه قسمت شد دوماه دیگ رفتیم مشهد براکسایی که تگ کردم تو حرم اقا برا حاجت رواییشون سوره ودعاهای مختلف میکنم🥲

ومهم ترازهمه مرسی بخاطر قلب پاکت ازخدت میخوام هرچه زودتر به هرارزویی که داری برسی❤

طبیعیه بغضم گرفت؟:) یه چیزی بگم شاید باورت نشه... من سه شب ۴۰بار سوره قدرخوندم به نیت حاجت رواییم ...

فداتشم 

عزیزدلی

اره کامنت گذاشتم و گفتم کدوم رو لطف کنی بخونی

منم. مثل تو یکی رو می‌خوام ❤️الهی حاجتروا بشی 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2728
امیدت به خدا باشه شک نکن بهش میرسی:)❤

ممنونم:)❤️❤️ همچنین رفته بودم امامزاده چند روز پیش به یادت بودم عریزدلم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
نهه چه‌ زحمتی مریم جان میخواستم الان تگت کنم 💖

فدات بشم نون بربرییی جان 😍❤❤

خواهر گلم ❤ همیشه لطف داری بهم 

امروز نماز حاجت پنج شنبه میخونم حتما دعا میکنم برای شما گل و همه دوستانم که تگ کردین 

بیاد همه هستم به شرط لیاقت 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

دلت شاد عزیزه دلم.ان شالله حاجت روا بشی خواهر گلم قبول باشه ..حاجت منم ک میدونی

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان الله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده بحق حضرت فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2738
دلت شاد عزیزه دلم.ان شالله حاجت روا بشی خواهر گلم قبول باشه ..حاجت منم ک میدونی

بله😍❤️

2706