2737
2734
عنوان

خانمای باردار میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 119 بازدید | 23 پست
آره منم زیاد شنیدم ولی نمیدونم چرا این استرس لعنتی مثل خوره افتاده به جونم بیشتر بخاطر اینه که چهار ...

نگران نباش عزیزم نگرانی و استرس بیشتر به خودت و نی نی آسیب میرسونه..صلوات نذرش کن تا نی نیت سالم بیاد بغلت گلم این تجربه منه..نگو دختر میخوام یا پسر فقط بگو خدا هرچی هست سالم بیاد بغلم ببین اگه به سلامتی نیومد بغلت؟؟! از من گفتن

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش عزیزم نگرانی و استرس بیشتر به خودت و نی نی آسیب میرسونه..صلوات نذرش کن تا نی نیت سالم بیا ...

مممنون قشنگم درست میگی❤دختر و پسر هیچ فرقی برام نداره فقط سالم و سلامت بیاد بغلم

2728
مممنون قشنگم درست میگی❤دختر و پسر هیچ فرقی برام نداره فقط سالم و سلامت بیاد بغلم

انشاءالله عزیزم برات دعا کردم و سوره حمد به نیت سلامتی نی نی قشنگت خوندم..تحت هر شرایطی فقط این یادت نره که استرس بیشتر به نی نی آسیبب میزنه دیگه آروم میشی

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
2740