2737
2734

تو یه ماه چقدر اضافه میکنم؟

هرشب دو پیمانه با اب میخورم تاثیر دارع ب نظرتون؟؟

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو طولانی مدت آره  چند سالته  میخای چند کیلو شی. الان چن کیلویی

۱۷سالمه

الان ۴۷ هستم میخوام میخوام حد اقل ده کیلو اضافه کنم

شما خوردین؟؟؟

طولانی مدت مثلا چقدر؟تو یه ماه چقدر اضاقه میشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
2728
چطور مزه شیرخشک و تحمل میکنی؟ من حالم بهم میخوره چیکار کنم 

مثل بقزه شیرخشکا نیست مزش خوبع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۷سالمه الان ۴۷ هستم میخوام میخوام حد اقل ده کیلو اضافه کنم شما خوردین؟؟؟ طولانی مدت مثلا چقدر؟تو ...

تو ی ماه اثر نداره 

حداقل 6 ماه 

تو 6 ماه 5 کیلو میاره بالا روزی ی قاشق بخوری 

ولی خوبیش اینه ک شیر خشک عوارض نداره ولی داروهای چاقی های دیگه رو اصن نگیر ک بخوری بیچاره میشی کلی عوارض جبران ناپذیر داره.. 

اگه میخای همبن شیرخشک بخور روری ی قاشق خوبه و سنت چیز دگه نرو 

فدت چنده؟ 

تو ی ماه اثر نداره  حداقل 6 ماه  تو 6 ماه 5 کیلو میاره بالا روزی ی قاشق بخوری  ولی ...

شما خوردین شیر خشک برای چاقی؟؟

قدم ۱۶۷ وزنم نسبت به قدم خیلی خیلی کمه 

من روزی دو پیمانه میخورم با پیمانه خود شیر خشک

ینی تو یه ماه یه کم صورتم هم پر نمیشه؟؟ 

برگشت داره به نظرت یا نه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما خوردین شیر خشک برای چاقی؟؟ قدم ۱۶۷ وزنم نسبت به قدم خیلی خیلی کمه  من روزی دو پیمانه میخو ...

اره خوردم 

ن تو ی تاثیر نداره. کمش 4 ماه باید بخوری 

اگه میخای صورتت زودتر چاق بشه جوانه گندم بخور روزی ی قاشق

جوانه گندم آماده هم نگیر اونا اصل نیس. خودت گندم بگیر طبیعی درستش کن حتمن 

2740
اره خوردم  ن تو ی تاثیر نداره. کمش 4 ماه باید بخوری  اگه میخای صورتت زودتر چاق بشه جوانه ...

چاقیش برگشت داره؟؟

بعد پنج شش ماهه معلوم میشه که چاق شدم یا نه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چاقیش برگشت داره؟؟ بعد پنج شش ماهه معلوم میشه که چاق شدم یا نه؟

مصه قرصای دیگه نیس ک بعد این ک قطع کنی یهو برگشت داشته باشه. قرصای چاقی چون تو کورتون داره هم ی دفعه ای چاق میکنه باد میندازه بهت. وهم اینکه یهویی بادت میخابه 

ولی ابن جوانه اونجوری ک یهو برگشت بزنه. شاید خیلی یواش یواش بعده چند ماه برگشت بزنه 

اره بابا بعده 5.6 ماه قشنگ چاقت میکنه این 

سراغ قرصای دیگه نرو ک داغون میسی ها... 

همین جوانه رو خودت درست کن بخور عالیه 

مصه قرصای دیگه نیس ک بعد این ک قطع کنی یهو برگشت داشته باشه. قرصای چاقی چون تو کورتون داره هم ی دفعه ...

ممنون بابت راهنماییت

1
5
10
15
20
25
30
35
40