2733
2734
عنوان

عطسه کردن تو بارداری

75 بازدید | 9 پست

خیلی فشار میاد به شکمم عطسه شدید اونم چند تا توی روز چیکار کنم که نیاد و اگرم میاد کمتز به نی نی ام فشار بیاد با عطسه نی نی تو شکمم چیزیش میشه بنظرتون جفتمم قدامی سرراهی

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم نگه داری عطسه رو که بدتره همون عطسه کن

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
2731
2738
استراحتی منکه دکتز گفت برو نمیخاد استراحت 🥲😐

اره هفته 25هستم ولی چون استراحت نداشتم نرفته بالا الان دوهفته اس استراحتم ان شاالله بره بالا، آخه دو هفته پیش کار سنگین کردم خونریزی و بستری شدم چشمم ترسید

اره هفته 25هستم ولی چون استراحت نداشتم نرفته بالا الان دوهفته اس استراحتم ان شاالله بره بالا، آخه دو ...

وای عزیزم استراحت کن منم استراحت نیستم 16هفتمه کارامو خودم انجام میدم اما سنگین هارو شوهرم تازه نمیخاستم بقیه رو انجام بدم مثل ظرف شستن ک دیگ گفتم.مجبورم

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40