2733
2739
عنوان

سر سفره افطار پسرم اشکمو درآورد

5958 بازدید | 138 پست

قند خونم اکثرا پایین میشه یا از خستگی یا نمیدونم چی 

قبل افطار حدودا یکساعت قبلش رفتم خوابیدم 

پسرم اومد بیدارم کرد که مامان اذان داده بیدار شو

..... 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
استارتر بمردههه

لنتییی

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

نیم ساعت بعد اوم  مامان آبجی سفره هفت سین رو بهم ریخته و شکسته بیدار شو 

گفتم اشکال نداره چون اصلا حال نداشتم

بعد گفت مامان لاله ها رو شکسته دیگه مجبوری بیدار شدم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

دیدم برام سفره باز کرده نمک و آب و تسبیحم رو گذاشته 

برام قرمه سبزی کشیده با برنج 

چشمام اشکی شد الانم که یادم میاد یه جوری میشم

بغلش کردم گریه کردم

میگه مامان نگران بودم روزه ای هیچ چی نهوردی گفتم اینجوری بگم بلکه بیای 

مقصر ماهاییم که میمونیم تو اینجور تاپیکا و اونایی ک از قبل همه چی رو تایپ کردنو ترک میکنیم چون طولان ...

دخترم رو بردم دستشویی پوزش

حالا اینقدر دیر تایپ میکنه اشک ماها رو هم‌درمیاره🤒😧

😂😂😂 ببخشید 

2706