2737
2734
عنوان

یک آبروریزی بزرگتر و ضربه ی قوی تر ... 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 56082 بازدید | 903 پست

منم تو همین شرایط بودم با این تفاوت که شوهرم نه طرف منو می گرفت نه اونا به من هم گفته بود هر چی بگن جوابشونو بده اصلا ناراحت نمیشم خیلی شدید چند بار درگیر شدیم دقیقا جلوی چشماش هر چی گفتن هیچی دفاع نکرد از من ،منم هر چی گفتم یه بار نگفت که نگو خیلی بده ها ولی خوبیش اینه که منم جواب میدادم دیگه غصه نمیشد برام ولی خب دفاع کردن اون بهتر بود برام می دیدم خودشم عذاب میکشن ولی انتظاری نداشتم چون پدر مادرش بودن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایلدا جون تاپیکاتو خوندم و واقعا ناراحتم واست  یه خبری از حالت بده عزیزم.

سلام عزیزم

قربون این لطف و مهربونی شما 

امروز صبح رفتم فیلم دوربین رو گرفتم همکار ها گفتن شهادت میدن 

کلانتری هم رفتم شکایت کردم 

راستی سامانه ی تصمیم روهم اوکی کردم برای طلاق . 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
درسته .  حداقل میتونست ادرس محل کارم رو نده.  حتی وقتی مادرش رفت باهاش رفت غافل از منی ک ...

لطفا عروسی رو بهم بزن قبلش،شکایت کن مهریه اجرا بذار که به طلاق توافقی،راضی،بشن من زجر کش،شدم عاجزانه،ازت میخوام منطقی،و محکم باشی،وگرنه در آینده،پشیمون میشی خدانکرده

2728
درسته اما من اواره و بی پولم ... 

ایلدا جان نمیدونم پست قبلی من خوندی یا نه بهتره شکایت کنی تا شوهرت روی واقعیشو نشون بده ببین اون موقع هم سکوت میکنه از همسرت خبر نداری ؟

خداوند ساکتر از ان بود که انتظار داشتم😔😔
2738
متاسفم که باعث ناراحتی تون شدم عزیزم  بخدا خیلی وقت ها خودم رو سرزنش میکنم بابت این تاپیک های ...

نه عزیزدلم خودتو  اصلا سرزنش نکن .غمتو درک میکنم با تمام وجودم و‌میفهممت.

خودم  با یه همچین مرد  بچه ننه و میتونم بگم بدترشو مواجهم. اینجا بهترین مونس و همدم ادمه. چون ماها خیلی حرفارو نمیتونیم به خونواده هامون بزنیم و خداروشکر که اینجا هست و کنار همیم.

اصلنم بی عرضه نیسی بی عرضه مردامونن که پای ما واینسادن و حامیه خونواده هاشون شدن و به همین دلیل مارو از دست میدن واقعا واسشون و خانواده هاشون متاسفم که چنین انگل هایی رو تحویل جامعه دادن.

خوب کاری کردی فقط پا وایسا و از حقت نگذر بزار مادرش تقاص بددهنی کردناشو بده خدا جای حق نشسته عشقم به خودت ببال و قوی ومحکم باش.  منم تو شرایط توام حتی بدتر ، شوهرم بخاطر اینکه خونوادش توروم و پشت سرم حرف زدن و من باهاشون قطع رابطه کردم  اونوقت شوهرم انقدر فوشم میداد و ناسازگاری میکرد حتی به خاطر خاهرش منو داشت خفه میکرد جهیزیمو میشکوند عرق میخورد هر روز و هر شب زندگیمو جهنم کرده بود همشم از قصد اینکارارو میکرد که منو به تب بگیره و قبول کنم برم دیدن خونواده عفریتش و منو کوچیک کنه اما منم کوتاه نیومدم و خیلی سالها و ماه ها اذیتم کرد مشاوره رفتیم ادم نشد قول داد زد زیر قولش منم خیلی صبوری و تحمل کردم و یه شب دیگه تو خونم راهش ندادم و قفلارو عوض کردم . 

خاستیم با خونوادش جلسه بذاریم اما مادرش و خاهرش عین مادرشوهرت انقدر به پدرم و برادرم بی احترامی و جیغ و داد کردن که خدا میدونه خیلی بی حیان.

اما  خداروشکر کار پیدا کردم میرم سرکار ولی خسته و داغون میام خونه اما نه دستم دیگه جلو شوهرم درازه و نه دیگه محتاجشم. نه خرجی میداد نه حمایتم میکرد نه پشتم بود فقط ننم ننم میکرد. 

الانم یکماهه که رفته نه زنگی زده نه پیامی داده. اوایل یه پیام چرت و پرت داد منم  جوابشو دادم اما دیگه رفته و خبری ازش نیس. 

سلام عزیزم قربون این لطف و مهربونی شما  امروز صبح رفتم فیلم دوربین رو گرفتم همکار ها گفتن شها ...

سلام ایلدا جان خوبی عزیزم 

امیدوارم کمی آروم شده باشی هرچند میدونم روزهای بدی رو گذروندی،ولی نگران نباش گاهی آسمون پر ابر سیاه میشه و بارون شدید میباره اون بارون رحمته بعدشم رنگین کمون میاد تو آسمون 

از همسرت چه خبر دیگه نخواست توجیه کنه کار مادرش رو ،عموش چی میگفت؟

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
با همسرت صحبت نکردی عذرخواهی توضیحی چیزی عموش چی اگه دوس داشتی بگو🤍

من خیلی دوست دارم اینجا صحبت کنم اما حقیقتا ازاینکه کسی رو درگیر غم و رنجم کنم خیلی اذیتم میکنه همش عذاب وجدان میگیرم

همسرم دیشب که زنگ و پیام میداد جواب ندادم . 

صبح قبل از اینکه برم محل کارم اومد پشت درخونه خاله ام و گفتم برای خاله و بقیه مزاحمت ایجاد نشه رفتم بیرون بهش گفتم یا الان یا هیچوقت من دارم میرم شکایت کنم برای توهین های 5سال اگر الان پشتم نباشی به خاک عموم قسم میخورم دیگه اسمتو نمیارم ببین تو سامانه ی تصمیم ثبت نام کردم بدون یه قرون از پولات جوری میرم که انگار هیچوقت نبودم حق نداری بگی نکن، حالا یه چیزی گفته تو ادرس منو دادی ندید میگیرم تو رستوران هیچی نگفتی هرچی از دهنش دراومد گفت بازم ندید میگیرم اما اگر در این روند بازم پشتم رو خالی کنی زودتر از شکایت از مامانت طلاق میگیرم اما بیخیال مامانت نمیشم من دیگه چیزی برای از دست دادن ندارم مامان و بابام ترکم کردن، اورده ی خونه ی مردمم، ابروم تو محل کارم رفته، تو اقوام سرم رو نمیتونم بلند کنم چون به لطف مامانت هزار تا انگ پشتمه و بالاتر از سیاهی برام رنگی نیست به عموتم زنگ زدم گفتم به احترام شما به این مرد فرصت دادم به تضمین شما اعتماد کردم دست تون درد نکنه بدتر بی ابرویی شد و من میخوام شکایت کنم. 

همسرم گفت باشه هرکاری میخوای بکن من هیچی نمیگم گفتم نه اتفاقا باید اینبار چیزی بگی و پشت من باشی چون سری های قبل پشت مامانت بودی. 

تا پایان روز وقت داری انتخاب کن یا من یا مامانت . 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
سلام عزیزم قربون این لطف و مهربونی شما  امروز صبح رفتم فیلم دوربین رو گرفتم همکار ها گفتن شها ...

عزیزدلم خودت مهربونی عشقم.بسیار کار درستی کردی .

دم همکارات گرم که حمایتت کردن.

ای کاش توافقی جدا  میشدین. من به شوهرم گفتم بیا توافقی جدا شیم اصلا قبول نمیکنه نمیدونم چیکار کنم.

حوصله دادگاه و مخارجشم ندارم

سلام ایلدا جان خوبی عزیزم  امیدوارم کمی آروم شده باشی هرچند میدونم روزهای بدی رو گذروندی،ولی ن ...

سلام به روی ماهت

راستش خیلی خوب و ارومم چون دیشب فکر اینکه من یه ادم بی عرضه هستم داشت دیوونم میکرد. 

صبح قبل از اینکه برم محل کارم اومد پشت درخونه خاله ام و گفتم برای خاله و بقیه مزاحمت ایجاد نشه رفتم بیرون بهش گفتم یا الان یا هیچوقت من دارم میرم شکایت کنم برای توهین های 5سال اگر الان پشتم نباشی به خاک عموم قسم میخورم دیگه اسمتو نمیارم ببین تو سامانه ی تصمیم ثبت نام کردم بدون یه قرون از پولات جوری میرم که انگار هیچوقت نبودم حق نداری بگی نکن، حالا یه چیزی گفته تو ادرس منو دادی ندید میگیرم تو رستوران هیچی نگفتی هرچی از دهنش دراومد گفت بازم ندید میگیرم اما اگر در این روند بازم پشتم رو خالی کنی زودتر از شکایت از مامانت طلاق میگیرم اما بیخیال مامانت نمیشم من دیگه چیزی برای از دست دادن ندارم مامان و بابام ترکم کردن، اورده ی خونه ی مردمم، ابروم تو محل کارم رفته، تو اقوام سرم رو نمیتونم بلند کنم چون به لطف مامانت هزار تا انگ پشتمه و بالاتر از سیاهی برام رنگی نیست به عموتم زنگ زدم گفتم به احترام شما به این مرد فرصت دادم به تضمین شما اعتماد کردم دست تون درد نکنه بدتر بی ابرویی شد و من میخوام شکایت کنم. 

همسرم گفت باشه هرکاری میخوای بکن من هیچی نمیگم گفتم نه اتفاقا باید اینبار چیزی بگی و پشت من باشی چون سری های قبل پشت مامانت بودی. 

تا پایان روز وقت داری انتخاب کن یا من یا مامانت . 

فیلم رو گرفتم همکار ها گفتن شهادت میدن ، کلانتری هم شکایت کردم

عزیزدلم خودت مهربونی عشقم.بسیار کار درستی کردی .  دم همکارات گرم که حمایتت کردن. ای کاش ...

اره وااقعا فکرشو نمیکردم به همین راحتی راضی بشن چون تازه چند روزه مشغول کار شدم و شناختی از هم نداریم اما داستان و ماجراها رو براشون تعریف کردم 

2706