2737
2734
گفتن بیا بیمارستان قرص میدیم سقط بسه

ببین من این تجربه داشتم دو ماه پیش . بچم قلب نداشت . به این سادگی قرص نمیدن .. مخصوصا اگه بچه نداشته باشی یا از قبل سزارین کرده باشی . ببین منم خیلی استرس کشیدم .  خیلی سختم بود  دلم میخاست زودتر قرص بدن . ولی دکترا هی گفتن برو دو هفته دیگه بیا .. نهایتا. . یکم دارو گیاهی و زغفران خوردم افتادم رو خون ریزی کم .. ولی یهو زیاد زیاد شد . و  خیلی زیاد . رفتم بیمارستان .. دیگه  حدود. سه ساعت خون ریزی شدید بچه افتاد .. کامل و سونو کردن باقی مانده نداشت . اگه خودش بیفته کارت به کوتاژ نرسه بهتره گلم ‌‌ .. بچه ای که مرده تو شکم ‌.. خودش میاد کم کم .. و این بهتره که کورتاژ نشی تازه دردم نداره . با قرص درد داره 

توام اصفهانی ؟ خصوصی بهم گفت ۱۲ میلیون برا سقط . دولتی هم افتضاح بود ‌‌..  ببین یکم صبر کن فعالیت داشته باش . زعفرون و گل گاو زبون .. کاچی و ادویه های مخصوصش بخور . بچه میفته خودش . اولش خیلی خون میاد نترس اصلا . خیلی زیاد .. باید یه چیزی شبیه جیگر و بچه با کیسه و چنتا بافت بزرگ ازت بیفته .  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توام اصفهانی ؟ خصوصی بهم گفت ۱۲ میلیون برا سقط . دولتی هم افتضاح بود ‌‌..  ببین یکم صبر کن ...

💔😭😭😭😭  نه خصوصی مهرگان گفت دوسه تومن شنبه قراره برم ولی خیلی لک میبینم

ببین من این تجربه داشتم دو ماه پیش . بچم قلب نداشت . به این سادگی قرص نمیدن .. مخصوصا اگه بچه نداشته ...

جدی ینی صبر کنم خودم🥺 ینی نرم بیمارستان باقرص دفع کنه  بجه اولمم بود🥺

2728
قزص  ضرر داره؟

اصلا بهت قرص نمیدن .. صبر میکنن طبیعی بیاد . بهترم هست . ترست هم‌طبیعیه  ولی  طبق تجربه من بیخیال باش. الان هی زعفرون دم کن بخور . با ادویه کاچی بگیر بپذ کاچی بخور . میفتی رو خون روزی کم .. بعد موقع دفع که شد یهو خون زیاد میاد . نترس .. خودش میفته .. 

2740

نوشیدنی ویتامین سی کافیین داره .. سوپر مارکتا دارن . روشم نوشته در بارداری مصرف نشود .. اینو بخوری میفته .. ولی کسانی که بارداری خوب دارن یه وقت نخورن برا سقط برا شما بچه معلول میشه . ولی حالا اسی که دیگه بچش مرده تو شکم . بخوره  راحت میفته