2733
2734

ی ماه مونده ب کنکور چاره ای ندارم میخام روزی ۱۸ تا ۲۰ ساعت بخونم ولی خیلی تنبلم تنها راهش ریتالینه از آدم غول میسازه

خب بگم میخام برم مطب دکتر ادا بیش فعلالا رو در بیارم مثلا هی پاهامو تند تند بکوبم ب زمین جیغو داد کنم بگم دارم دیوونه میشم تمرکز ندارم نمیتونم برا کنکور بخونم

یا هی تند تند ناخونامو بجوم و همزنان مردمک چشامامو حرکت بدم یا پاشم تو مطب دور اتاق بچرخم بگم از بچگی همینجوری بودم هیچوقت تمرکز نداشتم از رو صندلی خودمو بندازم پایین

هی بپر بپر و شلوغ بازی در بیارم

ی بار دیگم زدم کسی نظر نداد زیاد

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخرین راهته؟🙄

یه چاق خوشحال بهتر از یه سیس پک افسردس🍟تنها ارثیه ای که برای بچه هام دارم یه لیست بلند بالا از فیلمای کره ای که دیدمه اولین بار که فهمیدم عاشقشونم وقتی بود که نقش اول سریال به اسم گیلدونگ بود  از تلویزیون پخش میشد و من با گوشی نوکیا کشویی از تیتراژ پایانی فیلم گرفتم و همیشه با اشک اونو نگاه میکردم همینقد تبااااه   عاشق سبک زندگیشونم خصوصا غذاهاشون آخ نگم از ترکیب کیمچی  نودل 😭🍡🍜🍱   راستی اسم کاربری هاتون معمولا تو ذهنم نمیمونه ( 🐠) پس تعجب نکن اگه یه جا مود بودم یه جا مهربون! 

اگه تستی چیزی ازم گرف بگم وای اصن متوجه منظورتون نمیشم چشام چند تا میبینه

اسمشو بپرسم بعد چن دقیقه دوباره بگم ببخشید اسمتون چی بود؟همین کارو چن بار تکرار کنم فک کنم فراموشی دارم

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏
2738

عزیزم بیشتر از اینکه تشخیص بیش فعالی بدن میفرستنت تيمارستان

والا خودم بیش فعالم یکی هم بدتر خودم دیدم این مدلی نیست

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
2706