2737
2739
عنوان

مامان ها میایید یه راهنمایی منو کنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 82 بازدید | 19 پست
من چن وقت ب دلیل تنبلی تخمدان اقدام داشتم ک باردار نشدم و همش تاخیر در پریودی.... تا با امپول و قرص ...

خدارو شکر فکر کردم هنوز چشم انتظاری 

انشالله سلامت باشن

خدارو شکر فکر کردم هنوز چشم انتظاری  انشالله سلامت باشن

من پسرم ک بدنیا امد بعد 2سال بدون هیچ امپول و قرصی دوباره باردارشدم...الان دوتا جوجه دارم 

بنظرم ک تا خدا نخاد هیچ برگی از درخت نمیفته...من این همه امپول زدم تا خدا نخاست بهم بچه نداد...فقط از خدابخاه

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=333410815]شله زرد و که دیدم تو تلوزیون دلم خواست ولی نه ویار نیست ....  آخه تو این همه مدت اولین باره سی ...[/QUOTE زحمت بکشید تو اینترنت سرچ کنید علایم احتمالی و قطعی حاملگی البته یک مقدار تخصصی نوشته ولی ممکنه کمکتون کنه ولی اون حالت سفتی سینه که میگید به خاطر تغییرات هورمونی هست که این علایم شدت و صعف داره ولی با این علایم نمیشه ثابت کرد که شما باردارید فقط آزمایش و تست مثبت بارداری که میتونید به قطعیت گفت باردار هستید که اونم فعلا زوده .در مورد سفتی سینه در زنان باردار معمولا ماهای اول اتفاق نمی افته زمان میبره تا اون مجراهای شیری هاپر تروفی شن و اون ماه های 6 و 7 به بعد محسوسه 

2731