2733
2739

اگر مدرک پزشک قانونی داشته باشه شاید براش کاری کنن که بتونه جدا بشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدرک داشته باشه شاید

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2728
2738

والا عرض کنم خدمتت باید انقدری زده باشه که پزشکی قانونی تایید کنه وگرنه میگن عب نداره دیگه تکرار نمیکنه بفرمایید سر خونه زندگیتون

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
والا عرض کنم خدمتت باید انقدری زده باشه که پزشکی قانونی تایید کنه وگرنه میگن عب نداره دیگه تکرار نمی ...

واقعاااا شوهرش دفعه اولشم نیست میگفت اینقدم زرنگه که به سرش میزنه بیشتر رورون پاش فقط یه کم کبود بود میگفت توماشین بودم کنارش مشت میزده بهم بیشترتوسرش میزنه سرشو دست زدم بیچاره بالا اومده بود 

اگر مدرک پزشک قانونی داشته باشه شاید براش کاری کنن که بتونه جدا بشه

بیچاره میگه خیانتم میکنه ولی نمیخوام خیانتشوروکنم به خاطربچه هام فقط میخوام اگه بشع  همین کتک کاریش  ودلیل کنم

2706