2737
2734
عنوان

زندگی کردن تو روستا واقعا سخته

3065 بازدید | 105 پست

واقعا خسته شدم ازین زندگی تکراری و خسته کننده افسرده شدم هیجا نداره اینجا برم

کسیم ندارم باهاش برم بیرون خستم واقعا

واسه یه چیز کوچیک که بخام بخرم باید صبر کنم ببینم شوهرم کی وقت داره منو ببره شهر بخرم. واقعا دلم به حال بچم میسوزه ک بخاد تو روستا بزرگ بشنه مثه من یه عالمه حسرت تو دلش باشه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

روستا فقط واسه تفریحی خوبه ما خونه داریم تو روستا فقط عیدا و تعطیلات میریم تازه روستا ما چندساله شهر شده ولی بازم جای زندگی نیست

غُصه خوردی؟ خدا بزرگ تر از این حرفاس🤍
گواهینامه دارم ولی بچه کوچیک دارم سخته خودمم میترسم. فعلا هوا برفیه

تو کدوم استان هستین؟

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
هر چی میخوای آنلاین سفارش بده چند وقت یه بار برو طبیعت یا یه آنلاین شاپ بزن کار هنری یاد بگیر

هرچی میخام آنلاین سفارش میدم ولی بری مغازه ها و بازارو بگردی یچیز دیگس آدم دلش باز میشه چنتا رفیق پیدا میکنه 😢

هر چی میخوای آنلاین سفارش بده چند وقت یه بار برو طبیعت یا یه آنلاین شاپ بزن کار هنری یاد بگیر

نمیارن تو روستا .میبرن شهر باید بری بگیری

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
2706