2733
2734

شما چجوری با این قضایا کنار میایید؟

خیلی پررو و بی شخصیته 

از خودشو مادر فتنش بیزارم چون بارها بی احترامی دیدم ازشون(خیلی پر افاده و سطح پایین و حسودن)اهل چشم و هم چشمی اند 

و خب رسما دارن دخترشونو غالب میکنن 

حالا ی عده میان میگن چجوری میتونی راجب همجنست اینجوری بگی و فلان اما اینا واقعیته و هم جنسو غیر هم جنس نمیشناسه 

نگید که به تو چ،چون اون دختر داره وارد خانواده ی ما میشه و چ بخایم چ نخایم روی زندگی منم اثر میزاره 

من دلم میخاست با ی دختر خوب ازدواج بکنه که جای خاهر نداشتمو بگیره و رفیق باشیم نه ی فتنه که فقط سر درد بیارع برامون 

من چجوری کنار بیام؟

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

به نظر برادرت احترام بذار

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بدجنس هستن

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
2728

اوه چه افتضاحی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740
خوب با تو که مزدوج نمیشه

چ ربطی داره؟ینی فقط اونژ که باهاش مزدوج میشه مهمه؟؟؟؟

ما حداقل هفته ای یبار همو میبینیم 

چرا با آدمی که ازش نفرت دارم باید زیر ی سقف باشم

2706