2737
2734

بچه ها من دیابت دارم هفته 34 گفت وزنش 2800 هس 38 هفته بیا ختم حاملگی با سوزن فشار. روز قبل زایمان بیا سونو وزن. رفتم گف شده 4 کیلو نامه داد سزارین. کل 9 ماه با فکر طبیعی بودم شب آخر گفت سزارین!! شکه شدم. خیلی اتفاقی شب رفتیم پارک منم یکم راه رفتم روحیم بهتر بشه

اومدیم خونه یه مخاط صورتی دیدم ولی اصن توجهی نکردم گفتم بخاطر معاینه دکتره 

قرار بود فرداش برم بیمارستان سونو بدم تایید بده برم سز. 

5 صبح کیسه آب ترکید! 

خدا حفظش کنه عزیزم🫂🌱

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه من ۴۲۰۰ بود طبیعی آوردنش با دور سر ۳۸ونیم

جونم دراومد

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
2740

طبیعیه عزیزم خسته باشی،هزار ماشالله رستم زاییدی🤗🤗🤗❤🙃

تو دلی قشنگم❤،زود بیا بغل مامان،اگه یه خواهر شیرین و مهربون برا داداشت باشی ک چه بهتر😅۲۱اردیبهشت بعد ۲ هفته استرس جواب امینوسنتز اومد و تو عزیز دل مادر سالمی😍😍(۱۷هفته  و۲ روز)🖤🖤🖤(۱۶.۶.۱۴۰۲)ساعت ۴ صبح ۳۴ هفته ۵ روز 🖤🖤🖤
بچه من ۴۲۰۰ بود طبیعی آوردنش با دور سر ۳۸ونیم جونم دراومد

دختر من 3600 بود ولی سرش بزرگ بود 

منم جونم در اومد از اونهمه بخیه ای که خوردم😂

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2706