2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من منتظر تابستونی هاشم البته بهاره نگرفتم امسال هوا عجیب بود سرد میشه گرم میشه ترک نخوریم خوبه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من منتظر تابستونی هاشم البته بهاره نگرفتم امسال هوا عجیب بود سرد میشه گرم میشه ترک نخوریم خوبه 

خب همون تابستونی ها کی‌ میاد

امضا ندارم اثر انگشت زدم
2738
خب همون تابستونی ها کی‌ میاد

فکر کنم از اواخر اردیبهشت بیاد من تهرانم البته 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

سلام عزیزم تو تا‌پیک ها فهمیدم میکرونیلدینگ خونگی استفاده کردی خواستم بپرسم جای جوش رو برطرف کرد؟میشه کوکتل نخرید؟اخه گرونه.اگه از دستگاهت راضی ای میشه اسمشو بگی؟ممنون میشم

سلام عزیزم تو تا‌پیک ها فهمیدم میکرونیلدینگ خونگی استفاده کردی خواستم بپرسم جای جوش رو برطرف کرد؟میش ...

سلام گلم حقیقتا هنوز استفاده ش نکردم بنا به دلایلی... بعد کوکتل هم بهتره براش بگیری قیمتی نداره نسبت به اینکه بخوای بری بیرون میکرونیدلینگ انجام بدی... مارک دستگاهم هم دکتر پن هست... فقط یه بار خیلی سطحی ازش استفاده کردم 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
همون یکبار بنظرت خوب بود؟راضی بودی؟

ببین خیلی اشتباه و سطحی زدم اصلا انگار نزدم... اگه جای جوش داری و میخوای بری بیرون نیدلینگ کنی بگیر ولی اگه جوش فعال داری و هنوز جوش میزنی نگیر... حالا اگه این مدت از دستگاه استفاده کردم ریپلای میکنم بهت میگم نتیجه رو... 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
2706