2733
2739
عنوان

منتظره بچه پسر شه بعد

855 بازدید | 41 پست

۲ سال ازدواج کردم  مادرشوهرم به عمم جاریم مادر بزرگم میگه برین به نوتون بگین که منم.  بزاره بچه دار شه بچه شم باید پسر باشه نعوذبالله انگار خداست فرمان میده  شهرمن دهن مادرشو نگاه میکنه حداقل یه دکتر آزمایش ساده هم نمیبرن چ برسه تعین جنسیت فلان  ولی من دوست دارن هرچی خدا صلاح میدونه همون باشه فقط سالم و صالح باشه همین  فعلن حامله نیستم ولی میخام اقدام کنم اگر تجربه ای دارید چیزی میدونید بگید خواهش میکنم🙏🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مممنونم بابت راهنمایی تون💕

شیره ، ارده ،مغزیجات ،خرما ،پرهیز از لبنیات ، عسل ، تخم مرغ ، دوسین ،دارچین و زنجبیل و فلفل سیاه ، زعفرون و هل و پیازم زیاد استفاده کن انشالله زود باردار شی 

من بودم برای همچین شوهری بچه نمیاوردم

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

برای پسردار شدن فقط باید موقع تخمک گذاری همیشه اسپرم زنده پسر تورحم موجود باشه چون از زمانی که نزدیکی شکل میگیره اسپر م پسر ضعیف هست و زود میمیره اما اسپرم دختر تا ۵ روز زنده میمونه....پس به شوهرت نگامیکنه که چقدر فعال باشه تواین زمینه بعدشم مهم اینه ک سالم باشه عزیزم انشالله هرچی هست خیرباشه واست 

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
2706