2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا از فردا از امروز شروع کن تمام تلاش تو کن موفق باشی قبول شدی تگم کن

مبدونی توی حرف دارم میگم ک شروع ولی هیچکاره انگیزشو ندارم چون حس میکنم غیر ممکنه توی ی ماه آدم بتونه رتبه ۵ هزار بیاره

2731
مبدونی توی حرف دارم میگم ک شروع ولی هیچکاره انگیزشو ندارم چون حس میکنم غیر ممکنه توی ی ماه آدم بتونه ...

وااا چرا نیاره پنج هزار چیه مگه دختر بخون ساعت مطالعه تو بیار بالاااا اوکی میشه

من دنیال یکیم صب بهش زنگ بزنم فقط خوابمون بپره کاری به کار همدیگه نداشته باشیم چون تو این بازه واقع ...

من ک اصلا گزارش کار خوشم نمیاد مشاور داشتم قبلا ب خاطر همین دیگ بیخیال مشاور شدم 

عزیزم کرج تا رتبه 11 هزار شنیدم برمی‌داره حتی با رتبه های 5،6 هزار دبیری برداشته بودن چرا شروع نمیکنی؟

من قبلنم تاپیکاتو دیدم تروخدا شروع کن بخدا میتونی چون بر نهایی ک 50 درصده تایم داری بخونی بر معدل خوب 

الان کنکور ی تراز بالای 7 هزار بگیری دعوت میشی ب مصاحبه بعدش نهایی 50 درصد مصاحبه 25 درصده راحت رتبه زیر 5 هزار میاری 

2740
وااا چرا نیاره پنج هزار چیه مگه دختر بخون ساعت مطالعه تو بیار بالاااا اوکی میشه

عریزم من ساکن کرجم شنیدم امسال تا ۹ هزار هم برمیداره ولی میگن باید ۵ هزار اورد همه میگن ۵ هزار هیلی اسونه اگ درصدارو ۱۰.۲۰ بزنم و معدلم ۱۸ونیم بشه راحت میتونم رتبه ۵ هزار بیارم ولی باز میگم نمیشه غیر ممکنه ۵ هزار توی ی ماه

عریزم من ساکن کرجم شنیدم امسال تا ۹ هزار هم برمیداره ولی میگن باید ۵ هزار اورد همه میگن ۵ هزار هیلی ...

عزیزم خب تو میگی غیر ممکنه نمیخونی بگی ممکنه میخونی و قبدل میشی با این حرفت فقط خودتو گول میزنی یکی رو میشناسم دو ماه خوند پزشکی اورد بهترین دانشگاه

عزیزم کرج تا رتبه 11 هزار شنیدم برمی‌داره حتی با رتبه های 5،6 هزار دبیری برداشته بودن چرا شروع نمیکن ...

اره قربونت برم قبلنم گذاشتم ولی تا ۳ روز پیش بیمارستان بودم

میخام از فردا شروع کنم 

فداتشم🥺♥️

چن ساعت بخونم؟ 

اره قربونت برم قبلنم گذاشتم ولی تا ۳ روز پیش بیمارستان بودم میخام از فردا شروع کنم  فداتشم🥺♥ ...

تو تلگرام یه برنامه دارم فک کنم شروع از صفر بود میخوای برات بفرستم؟ 

فقط بخون بخدا حیفه من با ی کرجی حرف زدم رتبش 5 هزار بود دبیری ادبیات میخوند میگفت ابتدایی تا 11 هزارم برداشتن

2706