2737
2739
عنوان

تیری در تاریکی🦭

1700 بازدید | 274 پست

این آخرین تیری هست که تو چنته دارم آخرین ترکش که واسه خلاص کردن خودم بود ولی اینم تو باد رها میکنم شاید به هدف نشست فدای موهای پریشونت🫡کاری از دستم برنمیاد اگه تو نخوای .ولی اگه تو بخوای شهر رو به آتیش میکشم واست.

اگه تو بخوای هر جوری بگی عشقمو بهت ثابت میکنم فقط اشاره کن

اگه تو باشی تمام حرفاتو از چشات میخونم دیگه نیازی به صحبت  کردن نداری اشاره کن همون میشم واست.

اگه تو باشی من سنگ صبورت میشم تموم غصه هاتو به دوش میکشم نمیزارم تنهایی غصه بخوری.تو بمون که تموم شادیهامو تقدیمت کنم.میخای واست چکار کنم دریغ نمیکنم ازت🌻.بد و خوبت واسه من یکیه عشقه من تو وجود تو بدی نمی‌بینم.اکه تو گذشتت چیزی بوده که ازش شرمگینی ،عزیزم نباش گذشته و آیندت واسه من افتخاره با خوبی و بدیش🌻 اگه میشد مدالش کنن با افتخار میچسبوندم به سینم هر چیزی که واسه تو باعث شرمساریه به چشم من شجاعت و استقامت تو هست.🌻 نگرانیت چیه بهم بگو ،تو چشمهای منی هیچکس کمتر از گل حق نداره بهت بگه هر خواسته ای داشته باشه خواسته ی منم میشه .تو همه کس منی تنها عشق من تویی.هیچکس هیچکس نمیتونه کسیو به اندازه ای که من دوست دارم دوس داشته باشه.اگه هر مشکلی باشه واسه تو حل میکنم تو دنیای منی🌻🫡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاش میشد دلایلشو بدونم شاید قابل حل بودن شاید داره حای من تصمیم میگیره

اره شاید .........

ولی هر کس بهترین تصمیما سعی میکنه برا زندگیش بگیره 

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 
اره شاید ......... ولی هر کس بهترین تصمیما سعی میکنه برا زندگیش بگیره 

خواستم بگمش اگه جای من تصمیم میگیره این کارو نکنه اگه نگرانه بعدا عوض بشم یا چیزی رو به روش بیارم بدونه سخت در اشتباهه همیشه مثل چشام واسم عزیزه همیشه درکش میکنم هیچوقت بهش گیر نمیدم

2740
خواستم بگمش اگه جای من تصمیم میگیره این کارو نکنه اگه نگرانه بعدا عوض بشم یا چیزی رو به روش بیارم بد ...

جای خودش تصمیم گرفته و کاری کرده که به ارامش نزدیکتر بشه

جای خودش تصمیم گرفته و کاری کرده که به ارامش نزدیکتر بشه

من آرامش شو بهم نمیزنم واسه آرامش چی نیاز داره بهش میدم از حق طلاق تا هرچی که بخواد.من که نمیخوام ازش آرامششو بگیرم برعکس میخوام کاری کنم همیشه خوشحال باشه

من آرامش شو بهم نمیزنم واسه آرامش چی نیاز داره بهش میدم از حق طلاق تا هرچی که بخواد.من که نمیخوام از ...

شاید ارامش چیزی باشه که در گذشته گم شده و دیگه قرار نیست برگرده 

2706