2733
2734

با اینکه ۴۷روزه زایمان کردم افسردم‌خودمو دوس ندارم.ب کسیم بگم قضاوت نادرست میکنه نمیدونم چیکار کنم ب هیچ‌کاری نمیتونم برسم.ب خودمم نمیتونم برسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قدیما ابنقدر مشغله داشتن ک وقت نداشتن افسرده شن و وقتی هم بیکار میشدن بچه‌ی بعدی رو حامله میشدن.

الان شرایط اقتصادی و کلی چیز  دیگه باعث شده ادم عادی و حتی پدرها هم افسرده شن

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم

از کجا میدونی نمیگرفتن؟

حالتهات طبیعیه به خودت زمان بده و حسابی برس غذاهای خونساز زیاد مصرف کن و بخصوص ویتامین دی

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم

اینجوری نیست که بگیم افسردگی نمیگرفتن عزیزم

یکی مشغله‌شون زیاد بود و بچه های دیگه‌شون هم بود مجبور بودن بلند شن

دیگری هم اینکه بنظر شما کسی اهمیت میداد؟ که یک زن بگه خسته شدم و افسرذه شدم؟

مخصوصا اینکه توجه کنید قدیم تر قبلی که یکی دو ساله شده بعدی رو آوردن یعنی فک میکردن بعد ازدواج تا وقتی ک زن یائسه بشه همینطوری باید بچه بیاره و....

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2740
چرا خودتو دوس نداری؟ منم بچه آوردم ولی خداروشکر خونه ی مادرم بودم به این چیزا فکر نکردم اگه تنها بود ...

من کلی از خانوادم دورم . عید اومدن دو روز نشستن رفتن .کسی پیشم نبود تا یکماهگی

قدیما هم افسردگی بود 

منتهی اینقدر کار بود و کسی به کسی اهمیت نمی‌داد به چشم نمیومد 

اثارشم باهاشون باقی مونده 

با مشاور صحبت کن در کنار مراقبت از فرزند به کارای جانبی هم برس حتما یه روز در هفته به خودت و یه روز به خودت و همسرت اختصاص بده از دیگران کمک بگیر برا بچه نگه داشتن 

به خودت حق بده که حالت خوب نباشه ولی برا بهبودش تلاش کن 

عزیزم مکملاتو سر وقت بخور ولی اگر دیدی حست ادامه پیدا کرد حتما برو دکتر و روانشناس چون افسردگی بعد ز ...

بچم خیلی اذیت کنه وقت نمیکنم حتی موهامو ی شونه بزنم. چ برسه مکمل. بی خوابی . غذای سرد. چای سرد

2706