2737
2739
عنوان

تا حالا شده حس کنین کسی روحتونو خورده؟🤍

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

باید هرچی سریع تر فکر کنی برای روح و روانت 

این ادم هنوز شوهرت نشده وضعت اینه بری زیر یک سقف اوضاعت بدتر میشه به مراتب 

ریشه در 

کمبود اعتماد به نفس 

ترس از دست دادن و وابستگی بیش از حد 

تجربه یا حس مشابه در گذشته که باعث شده بدبین بشی 

ریشه رو درخودت پیدا کن 

سعی کن خودتو رشد بدی و روی هیچ کسی به اندازه ی خودت حساب باز نکنی چون هیچی از هیچ کسی بعید نیست وقتی به این جمله برسی دیگه برات اهمیتی نداره چون خودت رو داری حالا هرچی ام میخواد بشه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
باید هرچی سریع تر فکر کنی برای روح و روانت  این ادم هنوز شوهرت نشده وضعت اینه بری زیر یک سقف ا ...

تو این مدت این مشکلو تونستم با خودم حل کنم

واقعا دلم میخاد بی توقع عشق بورزم و آزاد باشم

توقع همیشه ادمو اذیت میکنه

اقایون لطفا درخواست دوستی ندن🍎
2706