2737
2734
عنوان

بیاید ی چیزی بگید ب خواهرم بگم

110 بازدید | 13 پست

سلام دوستان تازه اولین تاپیکمه خودم ۱۷ سالمه ولی راجب خواهرم کمک کنید

من ۱۷۰ قدمه یکم بلندم متاسفانه بعد مامانم ۱۷۶ بابام ۱۸۸ بعد خواهرم ۱۳ سالشه اصلا دوست نداره قدش بلند بشه مثل ما منم خیلی راضی نیستم خواهرم ۱۶۶ تو همسناش بلنده نگرانه از من بلندتر بشه خیلی حرص میخوره من همسنش بودم قدم ۱۶۲ اینا بود نمیدونم قدش چقدر میشه ولی همش ناراحته من نمیخوام بلند باشم راهی ۶ست قدش وایسته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

قد بلند بودن که خیلییییی قشنگه 

لطفا برای شادی روح داداشم فاتحه بخونید ممنون😔💔 💚🌱وقتی فهمیدم آدم ها فقط بر اساس سطح درک خودشون همه چیز رو می‌بینن از توضیح دادن براشون دست کشیدم🙃 یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور... برگرفته از امضای کاربر مبارک۱۳۷۸

با توجه ب ژنتیکتون که ارثیه قد بلندی. 

خواهرت 17 سالگی 176 میشه

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2740
مگه میشه کسی قد بلند دوس نداشته باشه اگه ناراحتی اضافه شود بده من😂😂😂

والا من با قدم خودم اوکیم ولی ترجیح میدادم ۱۶۸ باشم حالا من اوکی این خودشو میزنه ب در و دیوار چیکار کنم قدم وایسه😅