2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

وااا کو پس؟

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏

کنار خواهر شوهرام بودم متهلن من عقدم وبا دختر عمه مجردشون درباره لیزر بکینی واین که خجالت میکشیم حرف زدم دختر عمشون گفت من دخترم خجالت میکشم منم گفتم زنا خیلی خجالت نمیکشن معمولا کاملااا بی منضورگفتماا،

بعد یکی ازخواهرشوهرام برگشت گفت مگه جلو چشمت شلوارمون رو کندیم چیکار کردیم میگی حیا نداریم منم صدتا قسم خوردم من به شما نگفتم خودمم زنم واااصلا به شمانگفتم وباشما حرف نزدم

.بعدش باشوهرم رفتیم دور دور شوهرم گفت فلانی گلایه کرده چرا اینجوری گفتی منم صدتا قسم خوردم که به اونا نگفتم تو همین حال اشک از چشمام جاری شد بغزم سرریع ترکید وگریه کردم به خاطر مظلومیت خودم که حرفموبد برداشت کردن وبه خودشون گرفتن،بعدم برگشتم خونه مادر شوهرم همهههه فهمیدن که ناراحتم وگریه کردم و ازم پرسیدن چته منم پریود بودم الکی گفتم دل درد دارم

آیا ضعف نشون دادم اینجوری وبد رفتار کردم میخام رُک به شوهرم که تو عقدیم بگم من فک میکنم چون تو اون دختری که اونا برات انتخاب کردن نگرفتی ،وخودت منو انتخاب کردی نه با نظر اونا میخان الکی ازم ایراد بگیرن ومنو از چشم تو ومادر پدرت بندازن خدایی نکرده زبونم لال میخام اینو بدونی من هههعیچ وقت به خانوادت توهین وبی احترامی نکرده ونخواهم کرد ایرادومنو بد جلوه دادن هدفشونه شایدکه بدونه

دنبال حرفن قشنگ تنشون میخاره مواظبشون باش از اینا همچی برمیاد

﴿𝑲𝒖𝒓𝒅𝒊𝒔𝒉 𝒈𝒊𝒓𝒍﴾🍓فکر میکنید اگر همین فردا زنان از خواب بیدار میشدند و تصمیم میگرفتند که بدن هایشان را همین گونه که هست دوست داشته باشند، چند تجارت از رده خارج میشد؟! تجارت هایی که از ترویج نفرت زن به بدنش درآمد کسب میکنند....! _اکانت حاصل سومین ترکیدن میباشد🪒
2706