2733
2734

کنار خواهر شوهرام بودم متهلن من عقدم وبا دختر عمه مجردشون درباره لیزر بکینی واین که خجالت میکشیم حرف زدم دختر عمشون گفت من دخترم خجالت میکشم منم گفتم زنا خیلی خجالت نمیکشن معمولا کاملااا بی منضورگفتماا،

بعد یکی ازخواهرشوهرام برگشت گفت مگه جلو چشمت شلوارمون رو کندیم چیکار کردیم میگی حیا نداریم منم صدتا قسم خوردم من به شما نگفتم خودمم زنم واااصلا به شمانگفتم وباشما حرف نزدم

.بعدش باشوهرم رفتیم دور دور شوهرم گفت فلانی گلایه کرده چرا اینجوری گفتی منم صدتا قسم خوردم که به اونا نگفتم تو همین حال اشک از چشمام جاری شد بغزم سرریع ترکید وگریه کردم به خاطر مظلومیت خودم که حرفموبد برداشت کردن وبه خودشون گرفتن،بعدم برگشتم خونه مادر شوهرم همهههه فهمیدن که ناراحتم وگریه کردم و ازم پرسیدن چته منم پریود بودم الکی گفتم دل درد دارم

آیا ضعف نشون دادم اینجوری وبد رفتار کردم میخام رُک به شوهرم که تو عقدیم بگم من فک میکنم چون تو اون دختری که اونا برات انتخاب کردن نگرفتی ،وخودت منو انتخاب کردی نه با نظر اونا میخان الکی ازم ایراد بگیرن ومنو از چشم تو ومادر پدرت بندازن خدایی نکرده زبونم لال میخام اینو بدونی من هههعیچ وقت به خانوادت توهین وبی احترامی نکرده ونخواهم کرد ایرادومنو بد جلوه دادن هدفشونه شایدکه بدونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ول کن بابا به جهنم هرجور میخوان فکر کنن ما یه بار با مادرشوهرم رفتیم مسافرت گفتم بارونه همش خونه ایم خوش نمیگذره مادرشوهرم رفت به شوهرم گفت زنت گفته با ما بهش خوش نمیگذره یه بارم یکی مادرشوهرم دعوت کرد به من زنگ نزد به مادرشوهرم گفت عروستم بگو بیاد منم گفتم فلانی باید به خودم زنگ میزد دعوت میکرد میومدم  بعدم لباس مناسب ندارم محمد گیر میده نمیایم رفت به شوهرم گفت زنت گفته فلانی زنگم بزنه نمیام پسرت بهم گیر میده بعضیا عادتشونه اعصاب خوذت خردنکن

2740

حالا حرف توهم نسنجیده بوده ولی خب اونم دیگه خیلی کشش داده.بنظرم فعلا چیزی نگو ضعفم نشون نده اگه این حرفوبزنی که آره راضی نبودن تو منو بگیری  شوهرت فکر میکنه که توهم باهاشون درگیری که همچین فکری کردی 

کاربری خانومم👩🏻

یه مدت با خواهرشوهر سنگین باش حساب کار دستت بیاد

به مادرشوهرت هم بگو دخترن سر هیچ و پوچ گلگی کرده می خواد میونه ما رو بهم بزنه

من یه کاربری قدیمی هستم بنام نازناز که از سال 91 عضو بودم ولی ویندوز عوض کردم و پسوردم رو یادم نیومد

الزاما به اون دلیل نیست بعضیا همینجورین یعنی جلوشون باید سکوت کرد وگرنه هر حرفی رو میکنن علم یزید انقدر تفسیرش میکنن در حد مقاله

ما هم از اینا تو فامیل داریم ، بعد میگه چرا ملت با من حرف نمیزنن زیاد و اینا .

اینا همه برای تو تجربه میشه

زیاد هم به شوهرت حواله نده ذهن مردا زود از این حرفهای زنانه خسته میشه

شوهرم گفت ازاین به بعد هرکی هرچی گفت به خودم بگو حسابشون رو میرسم 

شما جلوی خانواده شوهر هر گز از این مسائل صحبت نکن فقط مسائلی در مورد اب وهوا .تورم وگرونی همیننن.اینطور حرف درست نمیشه  دیگه اخلاقشون رابردار ورعایت کن به نفع خودته

اینو نگو فردا چیزی بشه شوهرتم یاد همین حرف تو میوفته میگه شاید اون یکی رو میگرفتم خانواده دوسش داشتن زندگیم بهتر بود تو الان عقدی منم عقد بودم میدونم تو اون دوران خیلی خانواده شو دوست داری بهشون احترام میزاری چندسال از عروسیت بگذره اون موقعه واقیعت هارو میبنی و شایدم ازشون متنفر بشی اینو بدون خانواده شوهرت هیچ وقت اون چیزی که الان هست بعد عروسی نیستن همش میشن دخالت حرف غیبت شوهر پرکردن 

پس فقط به شوهرت بگو من واقعا از دست شون ناراحت شدم ولی بازم بخاطر تو بهشون احترام میزارم ولی وقتی شوهرت نیست بهشون محل نده بزار بفهمن کی به کیه اون الان رفتن گلایه کردن بقول خودت میخوان تورو از چشم شوهرت بندازن مرد ها فقط براشون ظاهر قضیه مهمه اینکه ببینن همه چی خوبه توام پیش شوهرت همه چی رو خوب نشون بده و بدی بهت کردن یواشکی پیش شوهرت بگو پیش بقیه نگو ولی الکی از بدی خانواده اش نگو میره سمت اونا اشتباه منو نکن وقتی شوهرت نیست بشو یه غریبه اصلا محلشون نزار

یه مدت با خواهرشوهر سنگین باش حساب کار دستت بیاد به مادرشوهرت هم بگو دخترن سر هیچ و پوچ گلگی کرده م ...

اتفاقا میخام به مادر شوهرمم بگم که بدونه ولی نمیدونم چطور حرف بزنم وبا چه لحنی با مادرشوهرم

الزاما به اون دلیل نیست بعضیا همینجورین یعنی جلوشون باید سکوت کرد وگرنه هر حرفی رو میکنن علم یزید ان ...

واقعا بعضی ادمها دنبال آسمون ریسمونند.فقط کافیه دهنت راباز کنی یه حرفی از داخلش درمیارن سکوووت بهترین کاره

2706