2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام عزیزم برای اینکه شخصیتش رو بشناسی و بدونی چطور باید باهاش رفتار کنی برو پیج دکتر فرجام جعفر با شخصیت های مختلف آشنا میشی و میفهمی که چطور باید برخورد کنی و به خواسته هات برسی اینم پیج دکتر فرجام جعفر پور @farjamcenter

امیدوارم موفق باشی

بچه ها هستید 

تمام خصوصیاتی ک برا خودشیفته میگن شوهر من داره 

همدلی نداره

هر کاری میکنه ک خوش مقصره منو مقصر جلوه میده 

هتاک و دوست داره همه رو بشکنه 

احساس میکنه خیلی آدم مهمیه از بالا ب همه نگاه میکنه

این روزا بحدی فکرم درگیره نمیدونم راه درست غلط کدومه مشاور تلفنی گرفتم موقتا خوب بوده اما باید مشاو ...

تنها کاری که میتونی انجام بری اینکه برای درست رفتاررکردن با افراد خودشیفته و کمتر آسیب دیدن خودت آگاهی خودت رو با کمک روانشناس بالا ببری

یه مشاور تو اینستا میگفت درمان فرد خودشیفته در شرایطب صورت باید بگیره که خودشم قبول کنه خودشیفتس که ...

اصلا میگن درمان نمیشن

ببین قشنگ شوهر من دو مدل 

انگار تو یه عالم دیگه سیر میکنه حالا من دقیق نمیدونم مشکلش چیه

اما اینکه همدلی نداره اهل حل مسئله نیست هر گندی میزنه ی درصد قبول نمیکنه دروغ گو ووو

شک کردم بهش این خودشیفته باشه

بچه ها هستید  تمام خصوصیاتی ک برا خودشیفته میگن شوهر من داره  همدلی نداره هر کاری میکنه ...

اینا بخاطر اینه که مادر های ایرانی پسرهاشونو خودشیفته بار میارن با تعریف کردن های بیش از حد از پسراشون با بزرگ جلوه دادن هر کار کوچیکی ازشون با قربون صدقه رفتن های زیادی تو بچگیشون هی بهشون میگن شومبول طلای من 🙃

برو پیج دکتر فرجام جعفر پور اونجا هر سوالی که داشته باشی بهترین جواب رو میگیری @farjamcenter

تنها کاری که میتونی انجام بری اینکه برای درست رفتاررکردن با افراد خودشیفته و کمتر آسیب دیدن خودت آگا ...

مدتیه تمرکز کردم رو خودم 

تو اینستا دکتر میگفت خیلی بهشون اهمیت ندید راست میگه اهمیت ندادم بهتر شده

اما میترسم روزی بیاد پیر بشم و پشیمون بشم

نمیدونم چرا جدا نمیشم اینقدر جیور نیستم من

یه علت اینه حامی عاطفی ندارم اصلا

اینا بخاطر اینه که مادر های ایرانی پسرهاشونو خودشیفته بار میارن با تعریف کردن های بیش از حد از پسراش ...

مرسی پیچ میرم بعد می‌بینم 

ببینم نظر بقیه چیه

اصلا انگار تو یه باتلاقم 

هدفم اینه رو خودم تمرکز بزارم اما میگم نکنه بقیه عمرم تلف شه از اونور بچه دارم ...

ممنون من نمیدونم باهاش ادامه بدم یا ن

بخاطر همین میگم برو پیج دکتر اونجا متوجه میشی که میتونی باهاش ادامه بدی یا نه 

مهم تر از همه اول باید خودت رو بشناسی ببینی میتونی ادامه بدی یا نه